16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Зловмисник переслідував 28-річну мешканку Стрия і застосовував насильство, вимагаючи повернути неіснуючий борг – 200 тисяч грн. Поліцейські затримали фігуранта “на гарячому” – під час отримання частини цієї суми

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Поліція ЛЬвівської області” у Facebook:

45-річний мешканець Стрийського району вимагав у знайомої 200 тисяч гривень – поліцейські затримали зловмисника. Затриманий переслідував 28-річну мешканку Стрия, застосовував фізичне насильство та вимагав повернути неіснуючий борг. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Фігуранта, 45-річного мешканця Стрийського району, викрили оперативники Управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління поліції Львівщини та співробітниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Як з’ясували правоохоронці, зловмисник вимагав потерпілу сплатити неіснуючий борг у сумі 200 тисяч гривень, застосовуючи фізичне насильство та переслідуючи її. Отримавши від жінки 50 тисяч гривень, він продовжував чинити тиск та вимагати сплатити йому решту суми.

12 лютого поліцейські затримали фігуранта в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України у Львові після одержання ним чергового «траншу» від жінки в сумі 150 тисяч гривень.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Схожі повідомлення

Чемпіонат України з триатлону – на Львівщині – розпочнеться завтра

admin2

20 ДТП – за одну добу!!!

admin2

За вимогу “відкатів” затримано заступника голови Миколаївської міської ради Львівщини Іллю Тереха і начальника відділу бухгалтерського обліку Еллу Кульчицьку-Костик

admin3

Вантажівка збила двох молодих людей з Верхнє Синьовидного

admin2

Львів’янин отримав 12 років тюрми за вбивство орендаря квартири

admin2

Кілька сіл Новороздільської громади відвідали рятувальники Стрийщини з представниками органів місцевого самоврядування та поліцією. Мета – нагадати мешканцям основні правила безпеки у різних ситуаціях

admin3