16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Чотирьох жителів Стрия будуть судити за розповсюдження наркотиків


Львівською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт щодо чотирьох мешканців Стрия за незаконне придбання, зберігання та незаконний збут психотропних речовин у складі організованої злочинної групи (ч.3 ст.307, ч.2 ст.306 КК України).
Встановлено, що у період з червня по жовтень 2020 року 36-річний організатор разом зі спільниками (двома чоловіками та жінкою віком 27-32 роки) незаконно придбали, зберігали, перевозили та збували на території Стрия психотропну речовину «амфетамін». Потенційних клієнтів підшукували із числа наркозалежних осіб і збували їм наркотичні речовини «з рук в руки».


Загалом правоохоронці задокументували 8 епізодів злочинної діяльності.
У ході проведення обшуків за місцем проживання обвинувачених вилучили 80 г амфетаміну.
Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Львівського управління ДВБ Національної поліції України.


За вчинення вказаного злочину обвинуваченим загрожує від 9 до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Львівської обласної прокуратури

Схожі повідомлення

14-та Миколаївська книжкова толока – 3-5 вересня

admin2

Стриянин полакомився на чуже “Пежо”

admin2

Сумуємо та співчуваємо: у лікарні помер офіцер відділення поліцейської діяльності №1 Стрийського районного управління поліції капітан поліції Володимир МИХАЛЬСЬКИЙ

admin3

У Стрию 52-річний батько вдарив ножем 22-річного сина: потерпілий – у лікарні, а зловмисник затриманий

admin3

ІНДЕКСАЦІЯ ПЕНСІЙ

admin3

Процес пішов: скеровано перші 200 мільйонів гривень «карантинних» виплат

admin3