16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Без категорії

Потягом Інтерсіті можна буде добратися до Славського

За ініціативи Державного агентства розвитку туризму України та Львівської обласної державної адміністрації, на зимові свята з Києва до Славського планують запустити новий потяг “Інтерсіті”. Його маршрут пролягатиме через Львів та Стрий.

Потяг курсуватиме щоденно з 15 грудня до 17 січня. З Києва до Львова і назад можна буде добратися за графіком ІС №705/706 Київ-Перемишль, який не курсує з початку карантину. Саме його маршрут продовжать – до Стрия і Славського.

Після 17 січня курсування швидкісного потяга з Києва до Славського буде залежати від пасажиропотоку. А квитки на нього скоро з’являться у продажу.

Схожі повідомлення

Листи Василя Стуса до сина :

admin3

Скринінг першого триместру: важливість УЗД та біохімічного аналізу

admin3

Віктор НЕУМОЇН: післяслово

admin2

ФК «Новий Розділ – 2» – ФК «Щирець» – 1:1. Нічия на втіху гостям

admin3

Як обрати дитячу вуличну гойдалку: поради для батьків

admin3

Як правильно обрати накамерне світло: поради для фотографів та відеографів

admin3