16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Без категорії

Потягом Інтерсіті можна буде добратися до Славського

За ініціативи Державного агентства розвитку туризму України та Львівської обласної державної адміністрації, на зимові свята з Києва до Славського планують запустити новий потяг “Інтерсіті”. Його маршрут пролягатиме через Львів та Стрий.

Потяг курсуватиме щоденно з 15 грудня до 17 січня. З Києва до Львова і назад можна буде добратися за графіком ІС №705/706 Київ-Перемишль, який не курсує з початку карантину. Саме його маршрут продовжать – до Стрия і Славського.

Після 17 січня курсування швидкісного потяга з Києва до Славського буде залежати від пасажиропотоку. А квитки на нього скоро з’являться у продажу.

Схожі повідомлення

Гвинти: види, застосування та поради щодо вибору

admin3

В Україні запровадили карантин вихідного дня

admin

Рукотворна краса мешканців будинку бульвару Довженка, 4

admin3

Лікарям та медперсоналу терапевтичного відділення – від вдячних пацієнтів – пенсіонерів

admin3

В с. Милятин Городоцького району вогнеборці ліквідували загоряння у металевій зерносушарці

admin

Закон України № 466: деякі зміни для платників єдиного податку

admin