16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

На турнірі у Львові усі боксери  команди Новороздільської ДЮСШ у своїх категоріях здобули призові місця!

4 березня у місті Львові проводилась відкрита першість боксерського клубу “Гетьман”, у  якій взяли  участь боксери зі Львова, Долини, Стрия, Миколаєва та Нового Роздолу. Новороздільську ДЮСШ представляли три боксери, які в своїх вагових категоріях здобули призові місця. Зокрема, перше місце завоював Остап Гуменний, 2007 р. н., другі місця посіли Денис Сич, 2007 р. н.,  і Максим Гринчишин, 2008 р.н.

Наступні змагання теж пройдуть у Львові, де в квітні відбудеться обласний чемпіонат серед юнаків.  Тож спортсмени відділення боксу Новороздільської ДЮСШ інтенсивно готуються до престижного турніру.

Тарас КУРЛЯК, тренер

Схожі повідомлення

Спочивай в Господі, милий друже…

admin3

Сьогодні розпочався новий навчальний рік. Усі ми вітаємо “своїх” школяриків, якщо такі є в наших сім’ях та родинах, із святом, згадуючи “свій” Першовересень. Згадують і наші воїни – захисники: і на землі, і на небі…

admin3

До уваги мешканців м. Новий Розділ та с. Берездівці! Внаслідок аварії в 01.00 год. припинено постачання води орієнтовно до 15.00 год. 19.0323.

admin3

Ковід “відсвяткував” і вийшов “на полювання”: про ріст захворюваності і у Новороздільській ОТГ

admin2

У Новому Роздолі Нову пошту шукайте на новому місці

admin2

Іван НИКОЛИН – працьовитий , скромний, вихований молодий сучасник  із добрими, щирими  очима. Воїн світла, який назавжди у серцях тих, хто його знав

admin3