16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Сімох дітей забрали, двох – вбила

31-річна жінка, перебуваючи на 6-му місяці вагітності, вирішила позбутися дітей, викликавши в себе штучні пологи., вживши для цього  медичний препарат. Новонароджених двійнят вона приховала у підсобному приміщенні свого домогосподарства.

Про повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області. Новоград-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства матір’ю своєї новонародженої дитини (ст.117 КК України).

Подія сталася у лютому. До поліції звернулася односельчанка жінки, яка повідомила, що та була вагітна, але потім ознаки вагітності зникли, а про дітей нічого невідомо.

Також встановлено, що жінку ще раніше позбавлено батьківських прав стосовно сімох дітей.

Схожі повідомлення

Сантехнічні роботи: коли вони потрібні і чому варто звертатися до професіоналів?

admin

Потрібні охоронники(чоловіки,жінки)

admin3

Ти не радій, що гарно, мов у казці…

admin3

17-річний дефлімпієць з Львівщини Денис Колб став віцечемпіоном світу з шахів

admin3

Прямо сьогодні ціла епоха стає історією

admin3

42-річний дрогобиччанин та два його спільники “врізались” у нафтопровід і вкрали 5 тон пального. Більше не встигли – злодіїв затримали поліцейські

admin3