16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Сімох дітей забрали, двох – вбила

31-річна жінка, перебуваючи на 6-му місяці вагітності, вирішила позбутися дітей, викликавши в себе штучні пологи., вживши для цього  медичний препарат. Новонароджених двійнят вона приховала у підсобному приміщенні свого домогосподарства.

Про повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області. Новоград-Волинська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства матір’ю своєї новонародженої дитини (ст.117 КК України).

Подія сталася у лютому. До поліції звернулася односельчанка жінки, яка повідомила, що та була вагітна, але потім ознаки вагітності зникли, а про дітей нічого невідомо.

Також встановлено, що жінку ще раніше позбавлено батьківських прав стосовно сімох дітей.

Схожі повідомлення

На Львівщині відзначили переможців обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

admin3

З 7 лютого учні з 1 по 4 класи навчатимуться очно, натомість учні 5-11 класів – дистанційно, – рішення Львівської обласної комісії ТЕБ і НС

admin3

В Іспанії заарештовано яхту російського мільярдера, який народився на Львівщині

admin2

Крадіжка рідкісного діаманту вартістю 300 тисяч доларів та інші “подвиги” обійдуться зловмисникам у 15 років неволі

admin2

Облаштування фундаменту за допомогою екскаватора

admin

“У День місцевого самоврядування вітаю усіх, хто розвиває громади і щиро дякую за згуртованість у подоланні воєнних викликів та проблем”, – Максим Козицький привітав працівників органів місцевого самоврядування

admin3