16.5 C
Lviv
25.09.2023
Україна

2022-й – рекордсмен за кількістю весіль

У 2022 році в Україні зафіксовано рекордну кількість весіль за останні сім років, – статистика

Протягом перших пів року 2022 року було зареєстровано рекордну кількість шлюбів – 103 903. Це на 21% більше, ніж за той самий період 2021 року й абсолютний рекорд за останні сім років.

В Україні 2022 року зареєстрували найбільшу кількість шлюбів протягом останніх семи років. Про це повідомили в сервісі відкритих даних Opendatabot, пишуть Економічні новини з посиланням на Гордон.

Протягом перших пів року 2022 року було зареєстровано рекордну кількість шлюбів – 103 903. Це на 21% більше, ніж за той самий період 2021 року й абсолютний рекорд за останні сім років.

За кількістю одружень лідирує прифронтова Дніпропетровська область – за цей період у регіоні було зареєстровано 13 025 сімей. Зростання кількості нових сімей фіксують у всіх тилових областях, окрім Чернівецької. Там від початку року кількість шлюбів знизилася на 11% порівняно з відповідним періодом минулого року.

Водночас кількість розлучень, зареєстрованих РАГСами, знизилася майже вдвічі – на 42% щодо першого півріччя 2021 року: 7632 розірвання шлюбу проти 13 153 у 2021-му.

Лідером за кількістю розлучень, так само, як і за кількістю шлюбів, стала Дніпропетровська область – 943 розлучення.

Водночас адвокатка Ольга Шевченко зазначає, що кількість розлучень, зареєстрованих РАГСами, не повною мірою відбиває реальну статистику.

“Справа у тому, що розірвання шлюбу в РАГСі можливе лише у випадку, якщо в подружжя немає неповнолітніх дітей та є обопільне бажання розійтися. Якщо у пари є неповнолітні діти або один із подружжя відмовляється від розлучення, розірвання шлюбу відбувається за рішенням суду”, – зауважила вона.

Юристка додала, що щойно закінчилися активні бойові дії у Києві й Київській області, першими справами були саме справи про розірвання шлюбу.

“Припускаю, що причиною стають поведінка партнера під час війни та розлука родин, коли жінки з дітьми були змушені евакуюватися, а чоловіки залишилися в Україні. Інколи проживання подружжя в різних країнах та спілкування лише за допомогою засобів зв’язку призводять до непорозумінь, конфліктних ситуацій та, у наслідку, до втрати довіри й почуття любові”, – підсумувала Шевченко.Схожі повідомлення

Що я вимагаю від свого Президента України

admin3

Нoвий мiнicтp ocвiти Лicoвий вiдpeaгувaв нa гpупoвe зrвaлтувaння 14-piчнoї дiвчини нa Зaкapпaттi: “Я як бaтькo двox cинiв, як чoлoвiк…”

admin3

Водію автомобіля «Nissan Note», який 10 листопада скоїв наїзд на школяра і травмував його, слідчі повідомили про підозру

admin3

Історія з фронту: бойова медикиня львівської 80-ї окремої ДШБ ДШВ ЗСУ Ольга рятує життя українських військових у Бахмуті

admin3

За 8 листопада на Львівщині зафіксували 1352 нових випадки COVID-19. Госпіталізували 345 осіб

admin3

ЛНУ імені Івана Франка став повноцінним асоційованим партнером Альянсу європейських університетів

admin3

Залишити коментар