16.5 C
Lviv
12.04.2024
Україна

2022-й – рекордсмен за кількістю весіль

У 2022 році в Україні зафіксовано рекордну кількість весіль за останні сім років, – статистика

Протягом перших пів року 2022 року було зареєстровано рекордну кількість шлюбів – 103 903. Це на 21% більше, ніж за той самий період 2021 року й абсолютний рекорд за останні сім років.

В Україні 2022 року зареєстрували найбільшу кількість шлюбів протягом останніх семи років. Про це повідомили в сервісі відкритих даних Opendatabot, пишуть Економічні новини з посиланням на Гордон.

Протягом перших пів року 2022 року було зареєстровано рекордну кількість шлюбів – 103 903. Це на 21% більше, ніж за той самий період 2021 року й абсолютний рекорд за останні сім років.

За кількістю одружень лідирує прифронтова Дніпропетровська область – за цей період у регіоні було зареєстровано 13 025 сімей. Зростання кількості нових сімей фіксують у всіх тилових областях, окрім Чернівецької. Там від початку року кількість шлюбів знизилася на 11% порівняно з відповідним періодом минулого року.

Водночас кількість розлучень, зареєстрованих РАГСами, знизилася майже вдвічі – на 42% щодо першого півріччя 2021 року: 7632 розірвання шлюбу проти 13 153 у 2021-му.

Лідером за кількістю розлучень, так само, як і за кількістю шлюбів, стала Дніпропетровська область – 943 розлучення.

Водночас адвокатка Ольга Шевченко зазначає, що кількість розлучень, зареєстрованих РАГСами, не повною мірою відбиває реальну статистику.

“Справа у тому, що розірвання шлюбу в РАГСі можливе лише у випадку, якщо в подружжя немає неповнолітніх дітей та є обопільне бажання розійтися. Якщо у пари є неповнолітні діти або один із подружжя відмовляється від розлучення, розірвання шлюбу відбувається за рішенням суду”, – зауважила вона.

Юристка додала, що щойно закінчилися активні бойові дії у Києві й Київській області, першими справами були саме справи про розірвання шлюбу.

“Припускаю, що причиною стають поведінка партнера під час війни та розлука родин, коли жінки з дітьми були змушені евакуюватися, а чоловіки залишилися в Україні. Інколи проживання подружжя в різних країнах та спілкування лише за допомогою засобів зв’язку призводять до непорозумінь, конфліктних ситуацій та, у наслідку, до втрати довіри й почуття любові”, – підсумувала Шевченко.Схожі повідомлення

37-річний львів’янин збував “метадон”, але недовго – його викрили правоохоронці

admin3

Епіфаній благословив українців на боротьбу з окупантами

admin3

Дверні ручки. Як вибрати фурнітуру для дверей

admin

На Львівщині на сальмонельоз захворіли 26 людей: що робити у разі інфекції

admin3

Переїзд на час ремонту

admin

Чому важливо лікувати зуби?

admin

Залишити коментар