16.5 C
Lviv
24.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Згадаймо у своїх молитвах тих, хто не зможе цього року повечеряти за одним столом зі своїми рідними

Напередодні світлого свята Різдва Христового згадаймо у своїх молитвах тих, хто не зможе цього року повечеряти за одним столом зі своїми рідними.

За тих, хто захищає свій дім, свою родину, свою Батьківщину і кожного з нас.

За Героїв Новороздільської громади, які віддали найцінніше в цій несправедливій, кривавій боротьбі – своє життя.

Вічна пам’ять загиблим захисникам! Вічна шана! Співчуття рідним та близьким 🕯

Герої не вмирають доки їх пам’ятають!

НОВИЙ РОЗДІЛ, Facebook

Схожі повідомлення

На День міста у двох матчах ФК “Новий Розділ” програв і переміг з однаковим рахунком: юнаки поступилися ДЮФК “Лідер ” – 0:4, а основна команда розгромила ФК “Троянда” (Ходорів) – 4:0

admin3

Новороздільці, підтримаймо молоду породіллю і її донечку

admin2

Почесний президент ФК «Рух» Григорій Козловський запропонував «Хіміку» провести матч – відповідь у Львові. Досягнуто попередньої домовленості

admin3

ФК “Новий Розділ” два тури поспіль завершив “домашні” матчі з рахунком 0:0. Сьогодні – з ЛСК “Погонь” (Львів). Прикро, але ми віримо у перелом “непрухи”

admin3

Новороздільський футболіст у складі української футбольної молодіжки здобуває перемоги

admin2

Відбувся турнір з настільного тенісу, приурочений до Дня Героїв та Дня міста: перемогли сильніші!

admin3