16.5 C
Lviv
23.02.2024
Україна

Історія циклічна і ворог все той. Борімося, аби наші діти, внуки вже не знали такої нечисті як москалі!

Сумний Святий Вечір

в 23-тім році.

По всій нашій Україні

плач на кожнім кроці…

Цим рядкам 100 років. Історія циклічна і ворог все той. Борімось, люди, аби наші діти, внуки за 100 років вже не знали такої нечисті як москалі! Ми маємо стерти з лиця землі московитів, які посміли зазіхнути на нас, на нашу святу землю, віру, мову, які вбили сотні тисяч кращих синів нації, лиш тому, що ми є отакі українці, славні, горді, мудрі, красиві, волелюбні, талановиті. Вони у нас навіть назву держави вкрали, аби маніпулювати, перебріхувати історію, вбивати і знищити нашу націю, бо Русь то Україна. Єдиний народ, який не став на коліна, не закляк і не замовк перед тим кровавим гігантським катом, маленьке серденько, крихітна, але така пишна квітуча земля, бо на ній люди, які люблять і творять прекрасне. І лиш любов робить рай і розкоші на пустому місці. Іі ми такі! Лиш тоді буде мир, коли ми знищимо все московитське!

Бог! Родина! Україна! – три споконвічні стовпи нашої нації, нема без жодного цілісности! Служімо вірно і саможертовно! Бог нам довірив знищити вселенське зло, Бог нам дав не мир, а меч! І ми здобудемо! Уявляєте, як Він нас любить, як Він в нас вірить! Як найдорожче, Сина Ісуса, найбільша жертва і біль… боротьба за правду за право бути істині, так і наш народ змагає, і гинуть найдостойніші найкращі сини і дочки наші, так і Україна Воскресне! Але лиш працюючи, змагаючи і ні на мить не втомлюючись, ми здобудемо!

Пам’ятайте, яка ціна того, що ви просто живете, їжте, розмовляєте рідною мовою, молитесь Богу і співаєте наших народних чарівних колядок! Україно, ми маємо Господню місію знищити зло світу і ми це робимо насамотинці, наша шкура, кров і піт ллються ріками задля права просто бути собою! Ми на своїй святій землі, ми не маємо права на слабкість, толерантність, сумніви, втому і відчай, ми йдемо до Перемоги, ми несемо страшенні втрати і вони ніколи не будуть даремними і забутими! Все лиш в наших руках! Не дивіться новин і море непотребу та брехні! Боріться, помагайте і змагайте! Коли вас внуки спитають колись, що ж ти робив для перемоги в тій страшній війні- майте чисті руки і серце відповісти по честі на землі і на Небі!

Молитись Богу, ігноруючи братів і сестер, які за вас ллють кров- певно найтяжчий гріх. Я дуже вірю в нас! Господь зараз на передовій пліч-о-пліч і я вже багато разів мала щастя бачити свідчення чудес! На війні робота одна, у тилу інша, прошу відчайдушно- нищіть все московитське! Ми маємо повне право ба більше обов’язок – бути радикальними, бути агресивними, називати речі своїми іменами, прошу вас робіть все, що в зоні вашої відповідальності, бо зараз саме час! Щомиті, щодня, щоподиху- вибір, який має значення вселенського масштабу, який може врятувати життя, який може допомогти знищити московію вщент, лиш тоді ми будемо жити спокійно, мирно і наші діти не знатимуть того жаху і мороку, коли ми вб’ємо все московитське до останнього виродка до останнього слова!

Надійка БАСАРАБ, м. Бахмут

Схожі повідомлення

Як правильно вибирати ліжко для спальні?

admin

Напередодні і на Пасху на дорогах Львівщини трапилось чотири ДТП – п”ятеро загиблих, двоє травмовані

admin3

За кошти державної субвенції в області створюють спеціалізовані служби підтримки осіб, які постраждади від домашнього насильства

admin3

Щоб вистояти у складні часи, треба рухатись. Особливо українському бізнесу, якому важливо бути конкурентноспроможним. Цим шляхом іде й “ДМЗ Карпати”

admin3

Кабель RG-8 – незамінна деталь телекомунікаційної системи

admin

ПриватБанк у суді з Коломойським підтвердив права власності на головний офіс у Дніпрі

admin3

Залишити коментар