16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Викрадення в стилі “лихих 90-х”: 5 жовтня ввечері двоє львів’ян викрали іноземця, який виходив з будинку, аби за викуп відпустити на волю. Та ба! Завдяки очевидцю злочину поліцейські затримали бандитів

У Львові поліцейські затримали зловмисників, які незаконно позбавили волі іноземця. За словами потерпілого, нападники вимагали у нього значну суму коштів.

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції України у Львівській області, 5 жовтня, близько 21.00, на вулиці Зубрівській у Львові випадковий перехожий побачив, як кілька чоловіків вискочили з припаркованого на узбіччі автомобіля «Тойота Ленд Крузер», напали на громадянина, який саме виходив з будинку, силоміць заштовхали його у своє авто та швидко поїхали з місця події.

Очевидець негайно повідомив про це на оперативну лінію 102.

Орієнтування на автомобіль зловмисників отримали оперативники карного розшуку та співробітники інших підрозділів поліції Львівщини, а також Управління патрульної поліції Львівської області. Протягом кількох хвилин патрульні поліцейські виявили розшукуваний автомобіль на одній з львівських вулиць та зупинили його.

На місці події працювала слідчо-оперативна група та співробітники кримінальної поліції відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2. Правоохоронці затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України двох львів’ян віком 24 та 50 років, які перебували в «Тойоті» та звільнили їх жертву – 27-річного іноземця. За словами потерпілого, який вже тривалий час проживає у Львові, нападники вимагали у нього за звільнення значну суму коштів.

За фактом слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере затриманим запобіжні заходи.

Схожі повідомлення

3 квітня 1990 року вперше за 72 роки російського ярма над Львовом замайорів синьо-жовтий прапор (відео)

admin1

9 лет “развода лохов”, или Два слова к россиянам

admin3

До 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди: про стовпів церкви і фонтан на купюрі

admin2

admin

Переваги паперової упаковки

admin

На Буковині ділили спадщину: брат підпалив будинок із племінницею

admin2