16.5 C
Lviv
28.05.2024
Стрийщина

При виконанні службового обов’язку загинув воїн – доброволець Володимир ШИНКАР – головний спеціаліст Стрийської РДА (РВА)

Сьогодні, 6 жовтня, до Стрийська районна державна адміністрація (РВА) надійшла сумна звістка – при виконанні службового обов’язку обірвалося життя українського воїна, нашого колеги Володимира Шинкара.

?Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати.

Володимир працював в адміністрації головним спеціалістом відділу містобудування і архітектури. У нашій пам’яті він назавжди залишиться доброзичливим колегою, добрим другом, надійним порадником, відповідальним, справжнім професіоналом своєї справи, завжди готовим допомогти.

? Через два дні після повномасштабного вторгнення московії на територію України Володимир зі зброєю в руках добровольцем став на захист рідної країни.

5️⃣ жовтня старший оператор протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А7490 Шинкар Володимир загинув при виконанні службового обов’язку.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї та рідним загиблого Героя та схиляємо голови в глибокій скорботі. Важко знайти слова втіхи, запобігти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини та добрий, світлий спомин про Володимира назавжди залишиться у нашій пам’яті, пам’яті всіх, хто його знав, любив і поважав.

Світла пам’ять нашому колезі і Герою-захиснику!

Нехай душа його знайде вічний спокій…❤️‍?

Про парастас та похорон повідомимо додатково.

Богдан ЯНКО, голова Стрийської РДА (РВА)

Схожі повідомлення

Жидачівщина прощається з Героєм Тарасом Федоровичем РИБЧАКОМ, уродженцем с. Голешів Ходорівської громади, який повертається додому на щиті

admin3

Чоловік з дружиною так збирали гриби, що аж заблукали

admin3

Ласкаво запрошуємо у “Стільське городище”!

admin3

На Львівщині викрили злочинну групу торговців наркотиками – молоді чоловіки використовували “тєлєгу”

admin2

У Черницькій загальноосвітній школі відновлять ремонтні роботи незавершених корпусів

admin3

Оперативник затримав юних грабіжників у ТРЦ

admin2

Залишити коментар