16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

На менському напрямку на Чернігівщині знищено 20 танків військ РФ, біля Ріпок ще 10-15 одиниць ворожої техніки, – ЗСУ

25 лютого 2022 року

ЗСУ продовжують знищувати військову техніку військ РФ на Чернігівщині.

Як інформує  Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3319101, про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

Підрозділи Оперативне командування “Північ” / Operational Command “North” знищили близько 20 одиниць ворожих танків на менському напрямку на Чернігівщині. Втрати живої сили уточнюються.

Також підрозділ “Півночі” знищив колону ворожої техніки, яка рухалася з боку Ріпок на Чернігів. Втрати близько 10-15 одиниць техніки.

“Чернігів тримає оборону та знищує ворога! Вірте в ЗСУ та підтримуйте!” – йдеться у повідомленні. 

Схожі повідомлення

Прикордонники та правоохоронці Львівщини затримали чергових “ухилянтів” від мобілізації в ЗСУ. Починаючи з 24 лютого, рахунок такого роду “публіки” перевалив за 160

admin3

Ключове за добу: ще один випадок сказу зафіксували на Львівщині- в Івано – Франківській громаді Яворівського району

admin3

Біля Тернополя пасажирський потяг зійшов з рейок

admin2

Учорашнє повідомлення про замінування семи торгівельних центрів у Львові виявилось фейковим. Поліцейські збилися з ніг у пошуках зловмисника

admin3

Львів’янин збував “кокаїн”, “медадон” ,«LSD», «МДМА», «PVP» та інші психотропи на 1 млн грн. Суд обрав зловмиснику запобіжний захід – тримання під вартою

admin3

Зеленський нагадав: на застосування хімзброї світ обіцяв жорсткішу реакцію. Тим часом……

admin2