16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

На менському напрямку на Чернігівщині знищено 20 танків військ РФ, біля Ріпок ще 10-15 одиниць ворожої техніки, – ЗСУ

25 лютого 2022 року

ЗСУ продовжують знищувати військову техніку військ РФ на Чернігівщині.

Як інформує  Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3319101, про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

Підрозділи Оперативне командування “Північ” / Operational Command “North” знищили близько 20 одиниць ворожих танків на менському напрямку на Чернігівщині. Втрати живої сили уточнюються.

Також підрозділ “Півночі” знищив колону ворожої техніки, яка рухалася з боку Ріпок на Чернігів. Втрати близько 10-15 одиниць техніки.

“Чернігів тримає оборону та знищує ворога! Вірте в ЗСУ та підтримуйте!” – йдеться у повідомленні. 

Схожі повідомлення

Тора – основна священна книга індуїзму: Мойсеєве П’ятикнижжя

admin

Картина 11-річної Софійки стала ескізом популярної поштової марки

admin2

Розроблено Порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання у воєнний час, – роз’яснення Генштабу ЗСУ

admin3

Жити з “прямою спиною”

admin3

Борошно: різновиди, сфера використання та критерії вибору

admin

Корпоративний відпочинок у горах

admin