16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

На менському напрямку на Чернігівщині знищено 20 танків військ РФ, біля Ріпок ще 10-15 одиниць ворожої техніки, – ЗСУ

25 лютого 2022 року

ЗСУ продовжують знищувати військову техніку військ РФ на Чернігівщині.

Як інформує  Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3319101, про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

Підрозділи Оперативне командування “Північ” / Operational Command “North” знищили близько 20 одиниць ворожих танків на менському напрямку на Чернігівщині. Втрати живої сили уточнюються.

Також підрозділ “Півночі” знищив колону ворожої техніки, яка рухалася з боку Ріпок на Чернігів. Втрати близько 10-15 одиниць техніки.

“Чернігів тримає оборону та знищує ворога! Вірте в ЗСУ та підтримуйте!” – йдеться у повідомленні. 

Схожі повідомлення

Перша бойова втрата березня.. Під обстрілом російських окупантів загинув український захисник.

admin1

Сезон кабачків: топ смачних рецептів

admin2

Від чого залежать ціни на вантажоперевезення по Україні?

admin

«Правильні» солодощі: смачні, корисні для дитини

admin

Красный крест пытается помогать российским террористам

admin3

Як накопичити кошти на квартиру: поради

admin