16.5 C
Lviv
18.04.2024
Україна

Завершення будівництва довгобуду у Гніздичеві забезпечить належними умовами для навчання понад 400 дітей

Цьогоріч планують завершити ще один довгобуд області. Школу на 423 учнівських місця у смт Гніздичів Стрийського району реалізують у межах Програми Президента України «Велике будівництво», – повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

«У Гніздичівській територіальній громаді сьогодні мешкає майже 7,5 тисяч населення, з яких 985 – діти шкільного віку, 380 – дошкільного. Шкільні заклади, які працюють в громаді, забезпечують потребу у здобутті загальної середньої освіти лише для 680 дітей»,-  інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Однак навіть у них відсутні належні умови для повноцінного навчання. У Гніздичівській ЗОШ I-III ступенів діти навчаються у дві зміни в трьох приміщеннях, одне з яких побудоване у 1820 році. У школі немає спортивного та актового залів, сучасного харчоблоку. Через двозмінне навчання важко організувати роботу гуртків.

Ці обставини і стали передумовою будівництва нової школи на 423 учнівських місця, яке розпочали ще у 1989 році.

Проєкт передбачає: будівництво двоповерхової будівлі ЗОШ, локальних очисних споруд, підземних резервуарів для води, влаштування фізкультурно-спортивної та навчально-дослідної зон, майданчиків для гімнастики для відпочинку дітей різної вікової категорії.

Упродовж 2015-2020 років звели двоповерхову будівлю ЗОШ та встановили віконні та дверні блоки.

Загальна вартість будівництва складає майже 69 млн грн, залишкова кошторисна вартість станом на 01.01.2021 – 51,7 млн грн.

Як зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький цьогоріч в межах програми Президента України «Велике будівництво» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, народними депутатами вдалось залучити з державного бюджету на будівництво школи 46,9 млн грн, ще 4,8 млн грн – з бюджету Гніздичівської територіальної громади.

Щоденно на об’єкті виконують роботи 45-50 працівників підрядної організації ТОВ «Золочівагробуд».

Так, станом на 28 жовтня завершили мурування внутрішніх перегородок, влаштування зовнішньої каналізації та внутрішнього водопостачання, облаштування віконних відкосів, встановлення внутрішніх підвіконників і дверних блоків. Також роботи з  гідроізоляції цоколя та влаштування відмостки, залиття бетонних стяжок на І та ІІ поверхах, у підвальному приміщенні та спортивному залі, фарбування стін приміщень ІІ поверху та спортзалу, влаштування натяжних стель в класах ІІ поверху, облаштування плиткою сходових кліток, санвузлів, їдальні та коридорів ІІ поверху, монтування витяжок їдальні та спортзалу, утеплення горища; обгородження території.

Тривають роботи з фарбування стін І поверху, облаштування плиткою коридорів І поверху, встановлення пожежних резервуарів, облаштування очисних споруд та КНС, фасадні роботи, влаштування стадіону,  баскетбольного та волейбольного майданчиків, 4 дитячих майданчиків, благоустрій території (мощення бруківкою).

Нагадаємо, що також триває будівництво загальноосвітнього навчального закладу у селі Братковичі. Тут після його завершення зможуть навчатися 180 учнів. Ремонтні роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Схожі повідомлення

10 порад стоматолога на кожен день

admin

ПРО ВДЯЧНІСТЬ ТА ЛЮБОВ

admin3

Мешканець м. Березино Одеської області скоїв розбійний напад на львів”янина і, заволодівши його речами, втік. Але “гуляв” на волі недовго…

admin3

22 вересня у Новому Роздолі поліція затримала конголезця за порушення міграційного законодавства. А від початку вересня правоохоронці Львівщини притягнули до відповідальності 128 іноземців-порушників

admin3

У Затоці вбили чоловіка з Львівщини

admin2

Ігор “повернеться” додому попередньо 10 квітня…

admin2

Залишити коментар