16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У 2026-у місті стало на одну футбольну команду більше: створено ФК “Новий Розділ” -2, яка виступатиме у ІІІ лізі Першості Львівщини

Сьогодні у приміщенні адміністратиновно – побутового корпусу стадіону “Галичина” відбулися загальні збори новоствореної команди з участю тренерського штабу, гравців, а також представників ФК “Новий Розділ” – віце – президента Ярослава Щерби та члена правління Івана Жука.

Як зазначив у вступному слові Ярослав Щерба, команда ФК “Новий Розділ” -2″ створена на базі ФК “Берездівці”, відповідно, становим каркасом клубу стали гравці цієї команди, залучено також деяких футболістів, які у минулому сезоні виступали за ФК “Легіон” (Стільсько) та інші команди. Відтак промовець наголосив, що у складі новоствореної команди винятково вихованці місцевого футболу, більшість з яких займалися у ДЮСШ. Власне, такий мотив був одним із спонукальних для ініціаторів та організаторів створення клубу.

Також Ярослав Щерба підкреслив, що між командою прем’єр – ліги ФК “Новий Розділ” та ФК “Новий Розділ” – 2″ досягнуто домовленість про співпрацю. Так що, можливо, найбільш перспективні гравці новоствореного клубу можуть зацікавити і тренерський штаб титулованої команди вищого статусу. Отож, стимул вагомий.

У цьому сезоні ФК “Новий Розділ” – 2″ виступатиме у Третій лізі Першості Львівської області, яка стартує у квітні. Як підкреслив пан Ярослав, перед командою визначено основну мету – здобути перемогу. Якщо зважити на склад заявлених гравців, а також на досвідчений тренерський штаб – Василь Патик, головний тренер, його помічники – Роман Матвіїв та Максим Гончарук, то таке завдання цілком до снаги новій команді. Отож, бажаємо ФК “Новий Розділ” -2″ успішних виступів у дебютному сезоні.

Докладніше – у наст. числі “ВІсника Розділля”

Схожі повідомлення

Напередодні 1 травня 1971 року чотири учні Новороздільської СШ №3 вивісили жовто-синій прапор на водонапірній башті міста. Слава юним героям!

admin3

Важливо!

admin3

У с. Горішнє внаслідок пожежі у власному будинку загинув 90-річний чоловік

admin3

Захищаючи Україну, у бою загинув воїн Дмитро ПОЛЬОВИЙ

admin3

Новороздільська міська лікарня: графіки прийому лікарів

admin2

У Новому Роздолі 34-річний син побив 58-річну матір. Через декілька днів вона померла від отриманих травм, а зловмисник втік. Невдовзі поліція його затримала

admin3