16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Поточні ремонти “Нафтогаз Тепло”

“Нафтогаз Тепло” на своїй сторінці у Фейсбуці інформує: “Фахівці Новороздільської ТЕЦ почали ремонтну кампанію, яка передбачає низку робіт, які повинні забезпечити безаварійне проходження опалювального сезону 2023/2024 років.

“Ми щороку проводимо поточні ремонти основного технологічного обладнання ТЕЦ та теплових мереж. Обов’язковому технічному обслуговуванню піддаються живильні та мережеві насоси, енергетичні котли, турбогенератори, мережеві підігрівачі та допоміжне обладнання, а також уся запірна арматура. Заплановано ремонт основного обладнання цеху хімводоочистки, а саме освітлювачів механічних та натрій-катіонітових фільтрів. Плануємо капітальний ремонт повітропідігрівача, який є невід’ємною частиною теплового котла. Значну увагу працівники ТЕЦ приділяють ремонтам обладнання в теплових пунктах, діагностиці автоматики та контрольно-вимірювальних приладів»,- розповів Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

До наступного опалювального сезону завершаться роботи з ізоляції трубопроводу ДУ-600 мм. Це повітряна магістраль, якою теплоносій подається з ТЕЦ до міста та у зворотньому напрямку. На сьогодні фахівці виконали роботи з теплоізоляції трубопроводу протяжністю 5 кілометрів. Це дасть змогу значно зменшити витрати газу та втрати температури теплоносія під час транспортування його до споживачів теплової енергії.

Схожі повідомлення

Новороздільські рятувальники надали допомогу мешканці Миколаєва

admin2

Пора прибрати хащі побіля і на території міського басейну. Бо душа болить споглядати на цей бардак

admin3

У Новому Роздолі відкрився АТБ

admin2

Світлій пам”яті воїна Василя ПРАЦЬОВИТОГО

admin3

З приводу статті Василя Мельника «Майстри, як і котли опалення, бувають різні. А збитки несе споживач», надрукованій у   «Віснику Розділля» у номері від 21 жовтня 2022 року

admin3

Реєструйтеся на дитячий рибальський турнір! Кількість місць обмежена!

admin2

Залишити коментар