І бажано, щоб результат цього футбольного поєдинку був максимальним, себто переможним для новороздільців. Бо ж розклад у 9-й групі у цьогорічному Меморіалі Ернеста Юста – 2025 поки що для нашого клубу не надто сприятливий. Зокрема у стартовій грі ФК “Новий Розділ” зазнав прикрої поразки від команди “Берізка” (Підберізці) з рахунком 1:4. Натомість, завтрашній суперник ФК “Покрова – Куликів -2″ (Львів/Нижня Білка” у груповому матчі, який відбувся 9 лютого, з рахунком 2:1 переміг ФК “Лопатин”.
Отож, аби зберігати шанс на потрапляння у 1/16 цього престижного турніру, наша команда не має права на поразку. Бажаємо перемоги!
Гра відбудеться 16 лютого о 13.00год. на стадіоні “Сокіл” у Львові.
Нагадаємо, що суперниками ФК “Новий Розділ” у 9-й групі є: ФК “Покрова – Куликів-2”, ФК “Лопатин” та “Берізка (Підберізці).
