16.5 C
Lviv
29.11.2023
Новороздільська ОТГ

“Нафтогаз Тепло” обіцяє: Новий Розділ вчасно підготують до опалювального сезону

.Після третього етапу гідравлічних випробувань у Новому Роздолі фахівці ТОВ «Нафтогаз Тепло» виявили 4 пориви на тепломережах міста. Працівники цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ вже почали ремонтні роботи на двох аварійних ділянках. На проспекті Тараса Шевченка, 32, працівники ТЕЦ ремонтують квартальні тепломережі.

«На цій ділянці суттєве пошкодження теплових мереж. Роботи триватимуть і наступного тижня, за цей час наші працівники замінять 50 метрів пошкодженого трубопроводу ДУ-80 та частину мережі гарячого водопостачання»,- розповів Олег Николин, начальник цеху теплових мереж Новороздільської ТЕЦ.

Ще один порив фахівці ТЕЦ лагодять на проспекті Тараса Шевченка, 33. Тут пошкоджено магістральний трубопровід ДУ-300. Протягом кількох днів фахівці замінять аварійну ділянку теплової мережі, якою теплоносій подають споживачам 12 багатоквартирних будинків.

Загальна протяжність теплових мереж у Новому Роздолі – 62 кілометри. Чимало з них прокладені ще у 70-х роках минулого століття. Попри це, фахівці роблять усе, щоб опалювальний сезон у місті розпочався вчасно та пройшов вдало. На сьогодні ремонтна кампанія на Новороздільській ТЕЦ проходить згідно з графіком“, – коментує ТОВ “Нафтогаз Тепло”

Також працівники Новороздільської ТЕЦ почали підготовчі роботи до теплоізоляції трубопроводу ДУ-600. Це повітряна магістраль якою теплоносій подається із теплоелектроцентралі усім споживачам Нового Роздолу та у зворотньому напрямку. Понад 5 років на трубах відсутнє теплоізоляційне покриття, що провокує значні втрати тепла та розхід газу для нагрівання теплоносія.

«До теплоізоляції трубопроводу ми залучили фахівців підприємства «Укргазбуд» АТ «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України». Вони утеплять тепломережу загальна довжина якої 5,4 кілометри. Я переконаний, що опалювальний сезон ми розпочнемо із утепленим трубопроводом. А це означає, що теплоносій не буде обігрівати вулицю. Теплоізоляцією зекономимо не одну тисячу кубометрів газу, а наші споживачі вчасно отримають якісні послуги»,- розповів Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

Фахівці Новороздільської ТЕЦ вже розчистили 1,5 кілометри теплотраси та підготували тепломережу до покриття мінватою, товщиною 100 мм. Після цього ізоляційний матеріал захистять спеціальним покриттям. Енергетики переконані, що таких заходів достатньо, аби зменшити тепловтрати та знизити собівартість виробництва тепла.

Схожі повідомлення

Новороздільський футбол – рік відродження, рік перших здобутків

admin2

“Нафтогаз Тепло” прозвітував про ремонт теплотраси

admin2

Андрій БІЛОУС: «Управління житлово-комунального господарства – робота складна, але важлива і цікава»

admin2

Роздолянка Вікторія ХУДА – універсальна гравчиня ФК Лехія Гданськ

admin2

Ростислав САВОСТЬЯНОВ: “Наші УМХівчики – цікаві і допитливі, їхні влучні думки вражають…”

admin3

В Новому Роздолі стартував опалювальний сезон

admin3

Залишити коментар