16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

“Мені б цей сум перебрести до краю прірви і Війни…”

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facеbook відома новороздільська поетка Світлана КОРОЛЬ:

ВІНОЧОК СНІВ ВЕСНИ ***

**** **** **** **** **** ****

Мені б цей сум перебрести…

До краю прірви і ВІЙНИ….

І десь сховати самоту…

А ще – послухати ВЕСНУ!

Мені б цей біль переболів,

Що в грудях так мені болів..

І аж до стону…до глибин…

Подякуй БОГУ… Ти не один!

Серед біди, серед ВІЙНИ

Черпнути б світла і ВЕСНИ…

Напитись сили від ЗЕМЛІ,

Щоби долати бурі всі…

Мені б це горе пережить,

Що так усім уже болить…

І вийти зустрічать ВЕСНУ –

МИР, ПЕРЕМОГУ – нашу ВЕСНУ!

Мені б цю тугу відтужить,

Щоб знов змогла я у любові жить…

В майбутнє прокладаючи мости.

Спаливши за собою всі страхи…

І сіяти ЛЮБОВ, а не печаль…

В дитячих, трепетних серцях.

Садити сад НАДІЙ і МРІЙ…

Щоб відвернуть життєвий буревій…

Мені б послухать солов’я…

У нас на двох – пісня одна’…

Щоб че’рпать в ❤️ серце і ЛЮБОВ, й ВЕСНУ’

У нашому благословенному краю’!

Мені б в ДУШІ ‘ сум’яття подолать,

Щоб я могла цю ЗЕМЛЮ цілувать…

І в ній зростати квітів дивний РАЙ!

Та чую з НЕБА: ТИ ПОЧЕКАЙ…

А поки ВІРЮ і МОЛЮСЬ…

І вже нічого не боюсь…

Лише б минула ця ВІЙНА…

І в КРАЮ Божім буяла щастям ця ВЕСНА!

Щоб зникли сотні цих святих могил…

Наших СИНІВ хай БОГ би воскресив!..

Щоби почули цю ВЕСНУ

У рідному, благословенному КРАЮ!

І щоб не чуть виття нічних сирен…

І слухать шепіт серця… І з зерен

Зростити сад ЛЮБОВІ і ДОБРА –

І хай розквітне ЩАСТЯМ

Ця ПЕРЕМОЖНА, трепетна ВЕСНА!

Вона вже тут… вже поряд – вже стоїть…

І тільки б руки простягнуть –

Обняти 💓 серцем і стоять…

Обнявшись болем… І ридать…

Оплакать всіх наших СИНІВ…

І бачить сотні мирних снів…

Пісень співати про КОХАННЯ знов –

Усе ПЕРЕМАГАЄ лиш ЛЮБОВ!

Я ВІРЮ і ЛЮБЛЮ ‘ оцю ВЕСНУ!

***********************

К. С.

Світлана КОРОЛЬ

Схожі повідомлення

Світлій пам’яті воїна – новороздільця  Володимира САДОВОГО. Післяслово

admin3

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СЕКРЕТАРЯ НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОКСАНУ ЦАРИК!

admin3

У неділю – вболіваймо за Новороздільську футбольну команду

admin2

Новороздільські плавці беруть призові місця у … миколаївському басейні

admin2

Кому потрібна психологічна підтримка – ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

admin2

Чи є межа у правах журналіста? Думаєте є? А “журналісти” інфоскопу так не думають(((

admin3