16.5 C
Lviv
23.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

“Молитва – це справжня особиста зустріч з Богом Отцем в Христі через Святого Духа – так її представляв апостол Павло”

.Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Іван Рибко” у Facebook:

Ми в цьому світі тільки з Богом можемо бути впевнені і то тільки в Ньому! Найважливіше завдання не згубити з Ним стосунок, а навпаки будувати його! Стосунок з ближнім це завжди дзеркало стосунку з Богом!Молитва це форма стосунку з Богом, ЖИВИМ БОГОМ! Але нажаль, не всі дивляться на своїх ближніх крізь призму молитви!

Тому і світ , і люди сьогодні живуть у оманливих стосунках!

Схожі повідомлення

Творчі заняття із дітьми з сімей ВПО у Новороздільському терцентрі

admin2

Демографія за 8 місяців життя Новороздільської громади

admin2

Унікальна культурно-мистецька подія у МБК «Молодість»: новороздільці слухали «Розмову з Шевченком» у виконанні  Заслуженої академічної капели України “Трембіта”, її солістів, хору та оркестру

admin3

ВІТАЄМО !!!

admin3

День родини в АФ “Розділля”: неймовірна атмосфера, захоплюючий матч команд батьків і дітей. Дякуємо усім!

admin3

Вимагаємо виплатити заборгованість по зарплаті і перерахувати ставки та посадові оклади

admin3