16.5 C
Lviv
07.05.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

ФК “Новий Розділ” додає обертів: нічия 2:2 з ФК Олесько” на виїзді – переконливий доказ. Так тримати!

І що тут скажеш, окрім слів захоплення потужним ходом команди ФК “Новий Розділ” у крайніх трьох турах Чемпіонату Львівської області серед команд Першої ліги! Адже сьогоднішня бойова нічия із одним з лідерів Чемпіонату – командою ФК “Олесько”, яка зараз перебуває на другому місці у турнірній таблиці, підтверджує, що “новороздільська футбольна машина”, яку очолює головний тренер Андрій Гарапцьо, врешті вийшла на режим гри, який додає шансів поборотися за високе місце у турнірі. Часу ж бо доволі, щоб втілити поставлену тренерським штабом і правлінням клубу, адже сьогодні завершилось тільки перше коло Першості, тож попереду – повне друге коло!

Бажаємо новороздільцям не збавляти обертів у наступних матчах і домагатися успіху і перемог!

Щодо матчу у Олеську, який завершився з рахунком 2:2. У ворота суперників голи забивали Андрій Трухим та Руслан Олексюк.

Оскільки сьогоднішня виїзна нічия важлива для нашого клубу, то короткий звіт завершуємо відомим футбольним слоганом – “Олє – олє- олє!”

Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Blockbuster cinema Новий Розділ (у приміщенні  МБК “Молодість”, 2-й поверх) запрошує у світ кіно

admin3

В рамках обміну військовополонених сьогодні повернувся з полону наш захисник із села Долішнє — БОРИСЕНКО Олег Михайлович, 18.11.2001 р.н.

admin3

День відкритих дверей у Новороздільському професійному ліцеї: вичерпно про вибір професії і правильний вибір навчального закладу. До дискурсу долучилися колеги та учні з Новороздільського ліцею будівництва та побуту

admin3

День Незалежності – свято української нації і Перемоги!

admin3

Новороздільський футболіст у складі української футбольної молодіжки здобуває перемоги

admin2

Представники Новороздільського соціально – відповідального бізнесу внесли значну лепту у зібрані 32 млн грн для дронів та протезування воїна Богдана Гриньків під час благодійного аукціону “Пташки Перемоги”

admin3