16.5 C
Lviv
31.05.2024
Новороздільська ОТГ

Ярина ЯЦЕНКО: «Реконструкція площі призупинилася через об’єктивні причини. Втрачено певний час, але передбачені роботи будуть завершені в строк».

Стрімкий старт масштабної реконструкції центральної міської площі Героїв Майдану , який розпочався 31 серпня і викликав позивний резонанс у громаді, минулого тижня несподівано загальмував.  Зокрема, зникла потужна техніка, яка «зрізала» асфальтне покриття по периметру площі, комунальники вивезли зрізані старі дерев обабіч майдану, а також   та із тильної сторони МБК «Молодість», та ретельно прибрали відходи довкола.

 І вже декілька днів перед містянами, як на долоні, постала дещо похмура «картинка» –  сірий геометричний простір, мовчазний і порожній ( а такою – див. фото) вона має виглядати після завершення реконструкції – І. Б.). І містом поповзли чутки, мовляв, мабуть, виникли якісь серйозні обставини, які стоять на заваді освоєнню до кінця року виділених з державного бюджету 10 мільйонів гривень на реконструкцію площі.

Сьогодні, 13 вересня, міський голова Ярина Яценко надала репортеру «Вісника Розділл» докладний коментар щодо причин вказаної ситуації:

-Справді, новороздільців турбує, чому призупинилися реконструкція майдану, бо дорогоцінний час спливає, погожі дні минають, а процес важливих робіт став на паузу. Вважаю, що вони мають рацію у своєму неспокої і стривоженості. Тому максимально поінформую мешканців громади, чим зумовлена вказана затримка.

Отже, після виконання необхідних підготовчих робіт (про них ви згадували у вступній частині) подальші кроки наміченого процесу  реконструкції дали тимчасовий збій.

 По – перше, виявилося, що у будівельних магазинах та на складах не було в наявності таких обсягів бруківки ( а це немало – 7 тисяч квадратних метрів) , тож довелося трішки зачекати, поки буде виконано замовлення на таку кількість. Вказані матеріали, як кажуть, вже на підході, тому очевидно підрядник до кінця тижня приступить до виконання робіт.

По – друге, виникла певна колізія стосовно заміни старої теплотраси, що прокладена під площею, на нову. Зокрема, щодо  вирішення цього  питання виникла затримка. Як поінформувала адміністрація ТОВ «Нафтобаз Тепло», в управлінні та на балансі якого знаходяться вказані мережі, спершу вони повинні пройти процедуру тендеру на заміну труб (тендерну пропозицію вже подано). І тільки після цього буде запущено процес заміни тепломереж.

 Зважаючи на важливість вирішення цієї надважливої роботи, міська рада постійно звертається за сприянням у НАК «Нафтогаз України», зокрема, до директора з енергоефективності та управління майном Групи Нафтогаз Віталія Щербенка, який, нагадаю,  9 серпня із поважним почтом – начальником департаменту енергоефективності та енергозбереження Групи Нафтогаз, Юрієм Войновичем, директором ТОВ «Нафтогаз Тепло» Федором Шевченком та фінансовим директором ТОВ «Нафтогаз Тепло» Мариною Андрієнко – відвідав Новий Розділ, зокрема, Новороздільську ТЕЦ.

Відповідно, через вказані причини роботи із заміною теплотраси будуть дещо зміщені у часі. У разі наявності додаткових проблемних питань, які можуть виникнути в процесі   реконструкції площі,  і надалі інформуватимемо про це мешканців громади.

Розпитував Іван БАСАРАБ  

Схожі повідомлення

Чемпіонат Львівщини з футболу: ФК “Новий Розділ” – у третій групі

admin3

В Новороздільському ЗЗСО І-ІІІст.№2 відбулось відкриття оновленого комп’ютерного класу

admin3

Найкращому товаришу і другу мого брата, Романа Федака, моєму доброму приятелю – Роману Люкову, який  в березні 2022 року загинув під Києвом, захищаючи незалежність України

admin3

Пам’ятники від фірми “ART- STONE”: якісно і вигідно для замовника

admin3

У Новому Роздолі  із першим сольним концертом виступить YAKTAK

admin2

Вулиці і будинки, де 29 жовтня з 9.00 до 12.00 буде припинено електропостачання. Причина – аварійно – відновлювальні роботи

admin3

Залишити коментар