16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Недільний забіг до Дня міста

Недільний день 26 травня, коли місто відзначало свій 71-й день народження,  розпочалося із сонячної блакиті неба та ранкового руху на центральній площі міста: тут з самого ранку реєструвалися бажаючі взяти участь у легкоатлетичному забігу на підтримку ЗСУ.

Майже 150 дітей віку від 5,5 років (стільки було наймолодшому бігуну) до 18-літніх юнаків і юнок стартували о 10-й ранку з центру Нового Роздолу. Маршрут (до міського стадіону «Галичина») хоч і недовгий, трохи більше 500 м,  проте з нелегких, бо долати наприкінці підйом, коли вже сонечко таки пригрівало, видалося справою непростою. Але не для наших юних новороздільців. Усі прийшли до старту – і гуртом почивали на прохолодній травичці міського стадіону, попиваючи водичку. Допоки професійне журі  за допомогою  фотофінішу визначало переможців та призерів в кожній віковій категорії, юні спортсмени вспіли і перепочити, і познайомитися, і поділитися враженнями та скласти програму на святковий день у місті.

Отож, переможці. Дівчатка у віковій категорії до 10 років: 1 місце – Гордон Мар’яна, 2 місце – Микієвич Діана, 3 місце – Гульник Яна. Серед наймолодших хлопчаків перше місце посів Корецький Денис,  2 – Гичка Олег, 3 – Мікушка Вадим.

Серед спортсменів 11-12 років серед дівчат золоту медаль отримала Бурмас Вікторія, срібну – Ничай Аліна, бронзову – Іванович Дарина.  Серед хлопців «золото» отримав Іванів Сергій, «срібло» – Мікушка Остап, «бронзу» – Кизима Назар.

Вікова категорія 13-14 років. Дівчата: 1 місце – Сколоздра Христина, 2 місце – Жемелко Діана, 3 місце – Улашкевич Вероніка. Серед хлопців призові місця розподілили таким чином: 1 місце – Мазепа Остап,  2 – Бугайов Олег, 3 – Яремишин Владислав.

15-16- річних бігунів було уже значно менше: серед дівчат за 1 місце  нагородили Шпак Тетяну, за 2-ге – Хвесеню Марту, за 3-тє – Кіндій Аліну. Серед хлопців 1 місце посів Гуменний Марʼян, 2 – Балас Максим, 3 – Магурчак Юрій. У категорії 17-18 років за 1 місце нагороджений Іщенко Ростислав, за 2-ге – Пухаль Василь.

Схожі повідомлення

Чи екологічно безпечно спалювати шини на Гранки-Кутах?

admin2

Епідемія? Навчання у школах громади продовжується

admin2

Blockbuster cinema Новий Розділ ( у приміщенні  МБК “Молодість”) запрошує у світ кіно

admin3

Волонтерська група Нового Роздолу працює – долучайтеся!

admin2

Берездівці. Знесено фігуру Скорботної Матері

admin2

До уваги бізнесу: ТОВ «Нафтогаз Тепло» оголошує про старт відкритих торгів на придбання запірної арматури у м. Новий Розділ!

admin3

Залишити коментар