16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

У середу, 15 травня, малолітні бешкетники повалили опору електричного ліхтаря на Алеї “Єднання”

Про прикрий випадок учора близько 18-ї год. надійшло телефонне повідомлення у диспетчерську службу КП “Розділжитлосервіс”. Відрадно, що чергові електрики комунального підприємства цього ж дня (вірніше, вечора) демонтували і доставили фрагменти ліхтаря у ремонтну майстерню. Утім, як повідомив редакцію один з майстрів електрослужби пошкоджену конструкцію навряд чи вдасться полагоди.

Звісно, очевидно, що малолітні бешкетники віком 10-12 років радше не відали, що творили, а просто випробовували ліхтар на міцність. Прикро, що ця “акція” відбулася напередодні урочистого відкриття Алеї “Єднанн”, заплановане на поважну дату – День міста, який відзначатиметься 26 травня.

Нема сумніву, що вихід із ситуації буде знайдено. Але направду прикро, що тільки з місяць тому, коли новороздільці із ентузіазмом почали закладати Алею “Єднання”, зокрема, окрім іншого, було встановлено і підведено електропостачання до 15 ліхтарів, а вже маємо окрему “вдячність” від невідомих дітей, для яких, власне, і облаштовано майданчик для дозвілля. Бажано, щоб схожий випадок більше не повторився, можливо тому батькам учнів і вчителям у школах варто проводити відповідну роз’яснювальну роботу…

Схожі повідомлення

Зловмисника у Новому Роздолі затримали. Камери відеоспостереження “допомогли”

admin2

На гаражах у Новому Роздолі згоріло авто

admin2

Молодь знімає документальний фільм про Новий Розділ

admin2

Буся Вовчик – крилатий мешканець Станківців

admin2

Мар’ян ПРОЦАК, учень 5 класу ЗЗСО №2 – володар І місця у Всеукраїнському багатожанровому патріотичному конкурсі мистецтв “Нащадки Кобзаря” в номінації “Поезія”!

admin3

Виконавчий комітет Новороздільської міської ради розглянув питання життєдіяльності громади

admin2

Залишити коментар