16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

“Повір у себе” – “Промінь життя” провів дитячу спартакіаду

У неділю, 14 квітня відбулася щорічна дитяча спартакіада “Повір у себе” Новороздільської міської Спілки інвалідів “Промінь життя”. Учасники змагань брали активну участь у різних видах спорту: кеглі, дартс, закидування м’яча в корзину та інші веселі естафети з м’ячем.

Скільки драйву, спортивного азарту і успіхів продемонстрували спілчани – діти і їх батьки, та як завше в.о.голови СІ Світлана Ганусяк та невтомний актив Спілки.

За участь у спортивних конкурсах діти отримали подарунки, а в перерві між змаганнями відпочивали і насолоджувались солодощами. Спартакіада пройшла активно і весело, бо ж переможцями стали всі.

СІ “Промінь життя” висловлює подяку Новороздільській міській раді за надані кошти для проведення спортивного свята і директору МБК ” Молодість” Сагало І.І. за спортивний зал.

Дякує і ЗСУ , що мали змогу провести спартакіаду під мирним небом.

Схожі повідомлення

“Смілива гривня” студентів Новороздільського коледжу

admin2

Біля Новороздільської школи мистецтв ім. Олега Рудницького та Будинку дитячої та юнацької творчості завершується облаштування скверу “Єднання”

admin3

Пішов із життя наш воїн-захисник Сергій ДЗЬОБА, котрого здолала важка хвороба…

admin3

З Днем народження, люба матінко, світло нашого життя! Віримо, що одужаєш – і надалі осяватимеш наші будні і свята

admin3

Новий Розділ – міське свято випускників

admin2

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 11.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Залишити коментар