16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

Вітаємо шановного Юрія Івановича ГИКАВЦЯ із знаменним ювілеєм – 70-річчям!

Який прекрасний, благословенний ювілей! Мудрості вже не займати, досвід просто зашкалює, тіло ще бадьоре,  а душа сповнена любові і співпереживання! Нехай життя зменшить темп і дозволить насолоджуватися сповна кожним новим днем. Бажаємо Вам сили та впевненості, витримки та розважливості у кожній справі. Ви можете пишатися прожитими роками, тішитися сімейним затишком, любов’ю дружини, донечок і онуків, рідних і близьких, заслуженою повагою друзів, колег і знайомих, будувати нескромні плани ще на багато років наперед. І нехай усі ці плани успішно втілюються у життя.

Бажаємо насамперед міцного-міцного здоров’я здоров’я, щоб вистачило до столітнього ювілею. Бажаємо шанобливої поваги від колег і знайомих, безмірної любові близьких і рідних людей, а ще захоплення в очах оточуючих!

Щира Вам подяка за мудрість порад і даровані знання вдячним учням, за стійкість і віру у рідну Незалежну Україну, за невтомну працю на її благо та духовну велич. Успіхів Вам, любові, добра і неодмінно – Миру та Перемоги Україні.

З повагою – адміністрація Новороздільського політехнічного фахового  коледжу, члени циклової комісії, вдячні студенти і ваші випускники

Схожі повідомлення

22 січня – День Соборності України!

admin3

В ці дні БІДА в Роздолі святкувала…

admin3

Подарунок-реаномобіль від іспанських новороздільців

admin2

Знайомтесь – це Марко. Він, разом із жителями міста Бергамо, що в Італії, активно допомагають нашій громаді та нашій неньці – Україні в цей складний час

admin3

Фірмовий мед, «тарантовані» коні, конопляні полотна та водні подорожі до Одеси – ЕКОНОМІКА РОЗДОЛУ при Жевуських

admin3

“Нафтогаз Тепло”: сьогодні у Новому Роздолі відімкнені споживачі 1-5 черг

admin2

Залишити коментар