16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

Гарна нагода – подивитися фільм «ВОВК. СТРАХУ НЕМА» та допомогти нашим хлопцям з 2 Галицької бригади придбати антидронову рушницю

Сьогодні в п’ятницю, 12 квітня о 19:40 в кінотеатрі Blockbuster cinema, який зараз знаходиться в приміщенні МБК «Молодість» відбудеться благодійний показ фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМАЄ» .

Це цікавий та пізнавальний фільм про Воїнів світла – бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ. Кожний кадр, кожне слово, кожна дія – це справжній неповторний момент, який переносить у 2014 рік і сьогодення. Мужність, відданість своїй справі, бажання нищити ворога, патріотизм,колективна і злагоджена робота переплетені у сюжеті фільму «ВОВК. СТРАХУ НЕМА»

Всі зібрані кошти будуть передані на придбання антидронової рушниці хлопцям з 2 Галицької бригади, які зараз знаходяться на передовій.

Треба сказати, що кошти які зібрали під час перегляду фільму “Я,Победа і Берлін” передали воїнам із 14 бригади оперативного призначення імені Івана Богуна, батальйон Фенікс.

Приходьте та підтримайте наше кіно та наших відважних воїнів.

Ярина ЯЦЕНКО, міський голова

Схожі повідомлення

Руслан ЛЮКОВ – схиляємо голови перед Воїном

admin2

Про централізоване водопостачання у СТ«Науковець»: таким здобутком не може похвалитися жодне сусіднє Садівниче Товариство. Та навіть не кожне селище. На досягнутому не зупинятимемось

admin3

Головне питання сьомого пленарного засідання ХХ сесії – Новороздільська міська лікарня

admin2

Новий Розділ: графік відключення електроенергії на 26 грудня 

admin2

“Особливий” “Школярик” для Новороздільської громади

admin2

Сколоздра Василь – загинув Герой берездівчанин

admin2

Залишити коментар