16.5 C
Lviv
25.05.2024
Україна

Про одкровення відставного Бориса Шефіра – співзасновника “95-го кварталу”, старшого друга і наставника Володимира Зеленського, у яких екс- радник чинного Президента України просторікує, що любить російську культуру, російську мову і російський народ ( крім путіна) , але і словом не згадав українців, які третій рік поспіль чинять опір геноцидній агресі росіян Бр-р-р-р, страшно подумати, скілька таких “шефірів” натепер перебуває на верхніх щаблях влади

Не знаю, хто вже відреагував на повідомлення “Співзасновник “95 Кварталу” Борис Шефір переселився у Німеччину: “Треба укласти мир та дружити, війна не з Росією, а з Путіним”, яке розміщене декілька годин тому у інтернет – виданні “Цензор. НЕТ”:: https://censor.net/ua/n3482588, але цей текст просто шокував вашого автора. Впевнений, що й інших посполитих він не залишить байдужими.

Пропоную ознайомитися з одкровенням Бориса Шефіра у повідомленні “Цензор. НЕТ”:https://censor.net/ua/n3482588

Співзасновник “95 Кварталу” Борис Шефір переселився у Німеччину: “Треба укласти мир та дружити, війна не з Росією, а з Путіним”

Співзасновник “Кварталу” та колишній бізнес-партнер Зеленського Борис Шефір виїхав з дітьми до Німеччини. Він вважає, що у війні України з Росією переможця не буде, та виступає за дружбу між країнами.

Про це Борис Шефір розповів у розмові з Радіо Свобода, інформує Цензор.НЕТ.:https://censor.net/ua/n3482588

Про російську мову та російську культуру в Україні

“Я розмовляю російською. Я люблю російську мову, російську культуру… Я не можу дивитися, як руйнують пам’ятники Пушкіну в країні. Для мене це дурість. Якби я був поруч (із Зеленським. – Ред.), я сказав би: давай це діло згортати і давай дружити. Але там зовсім інші установки.

Я знаю українську мову, прекрасно нею спілкуюся. Але моя рідна мова – російська, не за національною ознакою. Просто мене вчили російською мовою все життя. Батьки говорили. Тому цю мову кидати не збираюся. А те, що зараз твориться з російською, я вважаю неправильним.

У нас війна з Путіним, а не з Росією. Те, що там народ збожеволів, то це таке діло. Я не вважаю, що культура ділиться на національності. Це мій світогляд. А те, що сталося у нас – почали відкидати російську культуру – неправильно.

Я ж не сказав, що мені сьогоднішня Росія подобається. Мені подобається російська культура – це різні речі. Ви весь час плутаєте. Те, що зараз робиться в Росії, мені категорично не подобається. Але культура російська, письменники, композитори – мені подобаються”.

Про дружбу з РФ

“Це було б прекрасно. Звісно-звісно, потрібно дружити знову. Взагалі, потрібно дружити з усіма, і з Росією в тому числі. Путін – не вічний, він здохне – і прийдуть нормальні люди. І з ними завжди можна…

Ну, по ідеї, ми ж усе життя жили разом. Ну, я принаймні. Я все життя прожив в Радянському Союзі. І ми прекрасно уживалися. Я сподіваюся, що в нас з Росією будуть прекрасні відносини, як тільки вони підлікуються від свого божевілля. Ми повинні обов’язково прийти і сказати: ні-ні, потрібно дружити.

Бачите, я не в потоці сьогоднішніх державних переконань, тому я не повинен там бути поруч. Я ще зіб’ю їм що-небудь. В них політика така, а в мене світогляд інший”.

Про закінчення війни

“Я думаю, переможця не буде. Буде якась домовленість. Доведеться нам поступитися, прийдеться їм від чогось відмовитися.

Судячи з усього, світ нам не дуже поспішає допомагати. Якби допомагали, як треба, то так. А так – і санкції не діють, і боєприпаси дають через раз. У такий спосіб Росію не перемогти.

Тому доведеться піти на якийсь мир. Але я тут не вирішую. Я ніколи не вважав, що я повністю правий. Просто така моя думка. Думаю, доведеться про щось домовлятися. І хотілося б якось пошвидше”.

Про відносини із Зеленським

“З президентом – ніяких. Два роки я з ним не зідзвонювався, не говорив. Він з іншими людьми зараз працює. Зі мною він не спілкується, не телефонує.Мої дзвінки туди залишаються без відповіді.

Тому ніяких відносин немає. Ну, і розумієте, я старший товариш щодо нього. Грубо кажучи, я брав участь у його становленні. Але зараз він слухає інших людей і робить трохи не те, що мені подобається. Таке він рішення ухвалив”. 

Схожі повідомлення

Історія та наука, що стоять за українською випічкою

admin

Львівські десантники звільнили від окупації декілька українських населених пунктів

admin3

Є 10-а “Лелека – 100”!

admin3

П’яний дрогобиччанин погрожував поліцейським пістолетом. Зловмисник затриманий, а суд обере запобіжний захід

admin3

Фарба для стін: особливості та переваги силікатного засобу

admin

КАЛЕНДАР ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ У 2022 РОЦІ

admin2

Залишити коментар