16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

Готуємо наших таборових провідників!

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у Facebook:

Школа провідників християнських таборів, створена Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, провела черговий модуль для молодіжних лідерів, які щорічно беруть участь в організації літніх таборів для дітей військовослужбовців та полеглих героїв. Зустріч проходила з 29 по 31 березня у смт. Східниця, що на Львівщині.

Протягом трьох днів учасники заходу брали участь у психологічному тренінгу та арт-терапевтичному занятті, спільно молилися, слухали духовні науки, багато спілкувалися та активно відпочивали.

Керівник Школи провідників християнських таборів отець Ростислав Височан читав молодіжним лідерам реколекційні науки про духовний вимір страху та як християнам справлятися з цією емоцією в умовах війни. А психолог Максим Вербельчук провів психологічний тренінг на тему «Дестигматизація девіантної поведінки у підлітковому віці».

У свою чергу керівник театрального колективу «Маска» Лілія Томащук провела арт-терапевтичне заняття «Арт-терапія як метод збереження психічного здоров’я».

Крім навчання, щоденної спільної молитви та спілкування, учасники вишколу здійснили мандрівку до наскельної фортеці Тустань, що поблизу с. Урич Львівської області.

Молодіжні лідери також обговорили нові виклики сьогодення та плани щодо майбутніх таборів для дітей військовослужбовців.

Нагадаємо, метою Школи провідників християнських таборів є навчання та вишкіл активних молодих людей, які вже протягом дев’яти років поспіль допомагають Департаменту військового капеланства організовувати та проводити літні табори для дітей військовослужбовців та полеглих воїнів.

Схожі повідомлення

Візит Юрія Вітренка, керівника «Нафтогазу», до Нового Роздолу відбувся

admin2

Електрики відновлюють електропостачання Нового Роздолу

admin2

Людина нашого міста: про сусідів і їхні справи

admin3

До уваги споживачів електричної енергії Філії «Новороздільські електромережі» ТОВ «Нафтогаз Тепло».

admin3

Колектив Новороздільського ЗЗСО I-III ст. №2  щиро вітає чудового директора, чуйну людину, надійного колегу, прекрасного батька, люблячого чоловіка

admin3

Неймовірний концерт юних піаністів

admin2

Залишити коментар