16.5 C
Lviv
23.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

1/8 фіналу Меморіалу Ернеста Юста – 24: ФК “Новий Розділ” поступився у серії післяматчевих пенальті СК “Нафтовик” (Борислав) з рахунком 1:3

Гра розпочалася, як кажуть, без розвідки, а з обопільним бажанням суперників нав’язати свою гру. Певною несподіванкою навіть для бориславців виявився забитий на перших хвилинах поєдинку гол у ворота ФК “Новий Розділ”. Звичайно, це додало впевненості нашому супернику, утім, і новороздільці отримали суттєву мотивацію переломити хід подинку на свою користь. Вони будували подальші атаки вивірено, приділяючи достатньо уваги і обороні власних воріт, адже за такого рахунку було надважливо не пропустити чергового “круглого”. Саме у такому “ігровому дискурсі” ФК “Новий Розділ” наприкінці першого тайму зрівняв рахунок – 1:1 (відзначився Андрій Трухим).

В другому таймі гра проходила на зустрічних курсах, щоправда, підопічні Андрія Гарапця проявляли більше наполегливості, аніж суперник. На жаль, це не вдалося втілити у переможний гол. Власне, і бориславці на це не спромоглися, тож основний час завершився з рахунком 1:1.

Долю путівки у 1/4 фіналу вирішували післяматчеві пенальті. І тут набагато вправнішими виявилися гравці ФК “Нафтовик”, отож підсумковий рахунок у серії пенальті на користь бориславців – 3:1.

Звичайно, прикро, що ФК “Новий Розділ” завершив свій поступ у Меморіалі Ернеста Юста -24. Однак, що важливо, відзначити, після єдиної поразки у стартовому матчі Меморіалу від команди “Рух U -19 (Львів) у подальших матчах продемонстрував характер, свій оригінальний рисунок гри. А серія пенальті, як відомо, нагадує лотерею…

Тому дякуємо гравцям та тренерському штабу клубу на чолі з Андрієм Гарапцьом за пристойний старт у цьогорічному футбольному сезоні і бажаємо успіхів у наступних турнірах.

Схожі повідомлення

Ярина ЯЦЕНКО: «Реконструкція площі увійшла у активну фазу. 10 листопада з цього приводу відбулася плідна нарада із залученими до цього процесу організаціями. Отож напередодні нового року роботи будуть завершені»

admin3

ФК “Новий Розділ” розмаїто майстерно з рахунком 3:0 розгромив ФК “Колос” (Городок) на виїзді в ІІ турі Прем’єр – ліги Львівщини – 2026/2027! Вітаємо!

admin3

Тарас Батенко: фронт без тилу неможливий

admin3

Актуально:10 червня запрошуємо до Нового Роздолу та Роздолу на презентацію #41 часопису «Наша спадщина» про спадщину Новороздільської громади та наш палац!

admin3

Надаю послуги:

admin3

1 грудня – освячення памятного хреста на місці останньої криївки біля с. Станківці

admin2