16.5 C
Lviv
17.06.2024
Новороздільська ОТГ

Львівщина прощатиметься з Героєм, колишнім новороздільцем

“Львівобленерго” вчора, 27 лютого, повідомило трагічну новину. На війні загинув ще один воїн-енергетик Кісельов Андрій Володимирович, заступник головного інженера Львівських міських електричних мереж (ЛМЕМ).

Народився 10 липня 1974 року у селі Джалінда, Сковородинського району, Амурської області, росія. Так, Андрій був родом з ворожої до нас країни, але це не завадило йому любити Україну та бути справжнім українцем — захисником своєї держави.

Згодом переїхав у м. Новий Розділ. У 1989 році закінчив Новороздільську середню школу №2, потім вступив у Новороздільський політехнічний технікум.

У 1999 році закінчив «Львівську політехніку», за спеціальністю «Електричні системи і мережі». З 2000 року працював диспетчером Городнянського РЕМ «Чернігівобленерго».

У 2003 році розпочав свій трудовий шлях у «Львівобленерго». Андрій Кісельов працював у нашій компанії більше 20 років, де встиг отримати кар’єрне зростання від диспетчера району мереж РЕМ-3 ЛМЕМ до заступника головного інженера ЛМЕМ. За сумлінну працю був неодноразово нагороджений відзнаками Товариства.

«Це наш друг. Чоловік з великої букви. На роботі бувають різні випадки, але про нього я пам’ятаю лише один позитив. Бо він був такою людиною — позитивною, хорошою, працьовитою, завжди намагався всім допомогти, кваліфікований та перспективний. Він міг би ще багато часу попрацювати з нами… Наш колектив дуже болюче зачепила його загибель», — розповідає начальник ЛМЕМ Олег Григлевич.

Андрій Кісельов вже мав бойовий досвід під час АТО. Був нагороджений численними нагородами.

З березня 2022 року мобілізований до лав ЗСУ. Служив у 24-тій окремій механізованій бригаді імені Короля Данила, отримав звання майора, командира батальйону.

Загинув Андрій Кісельов у районі міста Бахмут, внаслідок ворожого бомбардування.

У нього залишились дружина та двоє синів.

Вічна пам’ять.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Схожі повідомлення

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Вітаю Вас з чудовим святом – Днем вчителя!

admin3

ТО МОЄ МІСТО

admin3

Розпорядок Різдвяних Богослужінь у Новороздільській громаді

admin2

У Новому Роздолі буде! Денний центр із кризовою кімнатою для осіб, які постраждали від домашнього насильства

admin2

Усі школи України – “заміновано”

admin2

Геннадій КУКІН- людина непростої долі, яка реалізувала себе, праведно жила і пізнавала світ

admin3

Залишити коментар