16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Здобувачі освіти професійного ліцею зустрілися з інспекторкою ювенальної превенції Новороздільського відділу поліції Мар’яною Лях. Розмова йшла про види правопорушень

Про це йдеться у повідомленні на сторінці “Новороздільський Професійний Ліцей” у Facebook:

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти в учнів уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Здобувачі освіти зустрілися з інспекторкою ювенальної превенції Новороздільського відділу поліції Мар’яною Лях. ???? Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у підлітковому середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу та кібербулінгу в сучасному суспільстві.

Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Схожі повідомлення

Тепер у Новому Роздолі не прорве: завершили ремонтні роботи на проспекті Шевченка, 36А.

admin3

“Мій любий старший брат Олег Кузенко на щиті…”

admin3

Долучаймося до збору м’ясної продукції, пампухів, цигарок для наших воїнів – БФ “Карітас” Новий Розділ

admin2

У вінок пам’яті про  Сергія КРИЖАНІВСЬКОГО –  патріота, порядну людину, зразкового сім’янина, який 2 серпня 2024 року  загинув смертю хоробрих у бою з російськими загарбниками

admin3

«У гармонії з природою та землею» – в Роздолі відкрили виставку Заслуженого художника України Ореста Сколоздри . Фоторепортаж

admin3

Успіх команди черлідерок Новороздільського ЗЗСО №4 “Шалені джавелінки” !

admin3