16.5 C
Lviv
24.07.2024
Новороздільська ОТГ

“Два роки незламності: Дякую кожному, чиїми надзусиллями і героїзмом Україна стоїть, тим хто не втомлюється допомагати, дякую тим, хто підтримує Україну і українців”, – Ярина Яценко

Про те, якими вони були в Новороздільській громаді, йдеться у повідомленні на сторінці міського голови Ярини ЯЦЕНКО у Facebook:

Два роки роки повномасштабного вторгнення росії на на нашу землю. Те що відбувається до тепер неможливо осягнути здоровим розумом.

Але ми, українці, сильніші ніж вони думають.Територію України і українців, як націю, тепер ще чіткіше видно на мапі цього світу.

За цих два роки ми вратили багато, але не втратили віри в завтрашній день, віри в те, що зрештою небо над нами стане мирним.

Дякую кожному, чиїми надзусиллями і героїзмом Україна стоїть, тим хто не втомлюється допомагати, дякую тим, хто підтримує Україну і українців.

Помолімося сьогодні за воїнів, що виборюють кожен сантиметр української землі. Згадаймо в молитві кожного, хто віддав своє життя за Україну.

Попереду важкі дні і важка дорога до перемоги, але самостійній і сильній Україні бути!

На фото перші дні нашої громади. Знаю що у вас теж такі є. Запрошую поділитися під цим постом, щоб зберегти пам’ять

Схожі повідомлення

Пожежа в Долішньому

admin2

Продовжуємо покращувати якість послуг в нашій лікарні

admin3

Адреси пунктів “Незламності” у Новороздільській громаді

admin3

Казка в гостях у Тужанівцях

admin2

Про підстави затримання Ігоря Мацкули, про коментар російською у ТІК-ТОК, де військовослужбовця з Нового Роздолу названо «комнатним рембо»,  та про  таке інше…

admin3

Висока нагорода юної бандуристки

admin2

Залишити коментар