16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Пішов із життя наш воїн-захисник Сергій ДЗЬОБА, котрого здолала важка хвороба…

ДЗЬОБА Сергій Іванович, 1974 року народження, боєць 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха сьогодні відійшов у вічність. Він захищав Україну практично з перших днів повномасштабного вторгнення, воював на бахмутському напрямку, був поранений біля н.п. Кліщіївка. В лікарні йому поставили страшний і, на жаль, невиліковний діагноз.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Героя. Схиляємо голови у скорботі і розділяємо біль непоправної втрати.

В Сергія залишилось двоє синів.

Парастас за воїном Сергієм відбудеться сьогодні, 23 січня, в каплиці храму Різдва Пресвятої Богородиці о 19-00 годині.

Чин похорону завтра о 13:00

???? 23-24 січня на території Новороздільської громади оголошено Днями жалоби за померлим воїном Сергієм.

Світла пам‘ять і вічна слава Герою.

НОВОРОЗДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Схожі повідомлення

Відбувся конкурс: комісія визначилася, хто і за яку ціну вивозитиме сміття у Новому Роздолі

admin2

Петро МОРОЗ: післяслово…..

admin2

Громадянин і поет Іван ВОЙЦЕХІВСЬКИЙ. Післяслово…

admin3

Запрошуємо дітей різного віку для занять з Кіокушин-кан карате-до

admin3

Нещодавно у Миколаєві відбувся благодійний футбольний турнір серед ветеранів «Легенди футболу Миколаївщини»: 1-ше місце здобув “Цементник” (Миколаїв), 2-ге – “Зоря” (Держів), 3-тє – “Хімік” (Новий Розділ). Кращим гравцем у нашій команді визнано Романа Баторика

admin3

Вічная пам’ять!

admin3