16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Теплові лічильники – від “Нафтогаз-Тепло”

Як правильно підрахувати витрати теплової енергії? Дуже просто: потрібно обладнати усі будинки загальнобудинковими приладами обліку тепла.

Саме так і зробило ТзОВ “Нафтогаз-Тепло”: у Новояворівську цього опалювального сезону 100% будинків вже оснащено лічильниками, які рахують фактично використану теплову енергію.

У Новому Роздолі завершується встановлення загальнобудинкових приладів обліку тепла. 142 будинки із 176 мають лічильники, з них 58 – взято на облік. Цього року фахівці обладнали лічильниками 84 будинки.

«Споживачі у будинках, де вже встановлено прилади обліку, платитимуть за теплопостачання, опираючись на показання комерційних приладів обліку теплової енергії. Таких будинків у місті понад півсотні. Ще 84 лічильники встановлено і на них тривають інтенсивні пусконалагоджувальні роботи. Як тільки вони завершаться, мешканці теж платитимуть за фактично спожите тепло. Наступного року плануємо оснастити лічильниками усі будинки в Новому Роздолі», – розповів Сергій Яворський, начальник відділу комерційного обліку та споживання Новороздільської ТЕЦ.

Обладнання будинків лічильниками допомагає визначати реальний обсяг споживання теплової енергії. Споживачі оплачуватимуть рахунки за теплопостачання відповідно до спожитої енергії, а не за нормативами.

Схожі повідомлення

Рукотворна краса мешканців будинку бульвару Довженка, 4

admin3

Іван ФОРМУС: «Опалення було вимкнено в частині кабінетів поліклінічного відділення лікарні, зокрема, і у фізкабінеті, у зв’язку з проведенням ремонтно – відновлювальних робіт, які завершилися 2 лютого»

admin3

Місто-побратим, щиро вдячні!

admin2

Диверсії щодо енергетичної інфраструктури в темні часи: хронологія злочинів

admin3

Система оповіщення. Новороздільська громада

admin2

Щирі співчуття…

admin2

Залишити коментар