16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Заслужена нагорода і вдячність отцю Дам’яну

5 грудня у Стрийській РВА, з нагоди Міжнародного дня волонтера, вітали тих, хто присвятив себе цій благородній місії, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи нагород і визнання.

«За останні роки ми особливо відчули, наскільки важливою є роль волонтерів для України. Ваша активна громадянська позиція, невичерпна енергія, вміння досягати намічених цілей, небайдужість до чужої біди та важка повсякденна праця зміцнюють віру в нашу спільну Перемогу», – зазначив у вітальному слові голова Стрийської РВА Богдан Янко. Він висловив щиру подяку усім волонтерським спільнотам, організаціям та небайдужим громадянам Стрийщини за підтримку, турботу, щирі і чуйні серця.

Слова вдячності для волонтерів звучали також від голови Стрийської районної ради Михайла Лучечка та заступника командира 65-го батальйону ТрО, полковника Володимира Іваницького.

За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, активну благодійну діяльність, громадянську активність, ініціативність, патріотизм, самовіддану працю з підтримки Збройних Сил України, значну допомогу нашим захисникам та з нагоди Міжнародного дня волонтера подяками Стрийської районної військової адміністрації та Стрийської районної ради нагородили багатьох волонтерів, серед яких – настоятель Церкви Парафії Воздвиження Всечесного Хреста у с. Берездівці отець Панковяк Дам’ян Лукаш.

Новороздільська громада приєднується до щирих вітань отцю Дам’яну і всій спільноті отців-сальваторіанців із дружньої сусідньої Польщі, які з перших днів повномасштабного вторгнення одвічного російського ворога максимально допомагають і підтримують як нашу громаду, так і військовослужбовців.

Схожі повідомлення

Вітання з ювілеєм!

admin2

Літній дитячий клуб – у Тужанівській школі

admin2

Небайдужий «дорожній патруль»

admin2

Пам’яті єдиного сина – подарунок місту батьків Героя

admin2

Вишивка в одязі видатних українців – у мистецькому виконанні новороздільської майстрині Лесі Демчук

admin2

«Новий Розділ – назавжди в моєму серці. А заняття футболом суттєво вплинуло на становлення мене як самодостатньої особистості», – Григорій Козловський

admin3

Залишити коментар