16.5 C
Lviv
29.05.2024
Новороздільська ОТГ

Нові перемоги вихованців вокальної студії Ірини Чернової

Щойно згадували про високі досягнення вокального колективу “EVERSONG”, дітища Ірини Чернової, як прозвучала нова радісна звістка від непосидючого керівника – вихованці вокальної студії Ірини Чернової Новороздільського БДЮТ отримали чотири 1 місця, найвище визнання високопрофесійного журі Всеукраїнського дистанційного багатожанрового конкурсу “Битва жанрів ІІ” (м. Київ).

Вокальний колектив “EVERSONG”

Отож, наш респект – за найвище визнання у номінації «вокальний жанр» у всіх вікових категоріях Христинці АРТИМ (вікова категорія «середня»), Вікторії ГАРАПЦЬО («старша»), Софійці ПОЛЬОВІЙ («юніори») і неодмінно вокальному колективу “EVERSONG”, а також їх учителю – Ірині Михайлівні ЧЕРНОВІЙ.

Вікторія ГАРАПЦЬО
Софія ПОЛЬОВА
Христина АРТИМ

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а вдосконалюватися і прагнути  нових висот!

Схожі повідомлення

Покараний за побиття дитини у Новому Роздолі

admin2

Концерт школи мистецтв … переноситься

admin2

Все про кадастровий номер

admin2

Демонтаж скульптури “Скорботна мати” у с. Берездівці: у мешканців окрема думка, про що говоритимуть у неділю на громадському обговоренні

admin3

Про Іванка Туписа – порядного і світлого хлопця, Божу людину, який допомагає ЗСУ

admin3

Андрій ГАРАПЦЬО: «Перемогою над ФК «Троянда» (2:1) наш клуб фактично заздалегідь став переможцем у  7-й групі обласної першості у 2/3 лізі. Утім, будь – що прагнутимемо здолати у крайньому турі і СКК «Острів», адже вболівальники за це нас і підтримують»

admin3

Залишити коментар