16.5 C
Lviv
04.03.2024
Новороздільська ОТГ

Native Beauty and Healthy – учнівська компанія Новороздільського професійного ліцею. Успішного старту!

Уже другий рік поспіль громадська організація Junior Achievement Ukraine впроваджує програму “Компанія” в закладах професійно-технічної освіти Львівщини, готуючи українську молодь до ринку праці. Цьогоріч і Новороздільський Професійний Ліцей доєднався до проекту, маючи на меті розвиток підприємницьких здібностей задля успішного майбутнього своїх учнів.

Впродовж двох днів, 28-29 листопада 2023 року, учнівська міні-компанія Новороздільського професійного ліцею взяла участь у “Таборі підприємництва”, набираючись нових знань та досвіду. Згенерувавши певну кількість бізнес-ідей Native Beauty and Healthy, зупинилася на виготовленні декоративних вишитих подушок.

Унікальність продукту полягає у тому, що подушки виготовлятимуться виключно з екологічних матеріалів, будуть наповнені висушеними стеблами і листям трав’янистих рослин, скошених в зеленому вигляді до досягнення ними природної зрілості. Витонченості додаватиме ручна закодована вишивка в традиційних українських червоно-чорних кольорах. Хоча, як кажуть наші юні підприємці, все можна змінити за бажанням клієнта.

Бажаємо Native Beauty and Healthy успішного старту, широких можливостей, вдячних клієнтів та впевненості на шляху до здійснення своїх мрій!!!

Схожі повідомлення

Наш “Дядя Коля” в одному бою спалив два російські танки й БМД

admin2

У Новому Роздолі зникла людина…

admin2

Андріївські вечорниці у новороздільському Пласті

admin2

Як сусіди у поляків колядували

admin2

Новороздільські дзюдоїсти – призери престижних змагань

admin2

Перемоги новороздільських дзюдоїстів

admin2

Залишити коментар