16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Небайдужий «дорожній патруль»

Новенький тротуар в центрі напроти колишнього «Вопака», пригадую, як тішилися, коли проводили ремонт тротуарів вперше за останні напевно десятиріччя.

І от зауважив, буквально минулого тижня, як новий тракторець  згортав сніг на цій пішохідній доріжці – тракторець, щоправда, маленький, спеціально призначений, напевно, для тротуарів (приємно, що є така нова техніка у комунальників), але ж результат плачевний – там, де проїхав тракторець, тротуар  «пішов хвилькою».  Втім, ще восени, пригадую, велася мова  про заїзд важкого транспорту на  цей же тротуар…

От чия вина:  чи керівництва комунальної установи «Розділжитлосервіс», який пускає тракторець на тротуар? Чи тих, хто замовив роботи у непрофесійних працівників? Чи тих, хто поклав без армованої бетонної основи тротуарну плитку (згідно технології потрібно, як робили, до речі, біля нового торгового центру,  спочатку бетон,  шутер, тоді армована «пов’язана» решітка, забетонували, аж тоді викладають плитку. Звичайно, буде триматися).

Болить не лише за красу і благоустроєність рідного міста, але і питання – це ж наші кошти платників податку! Тому маємо право вимагати якісної роботи.

Так, треба ремонтувати, але ж це зайві витрати знову «з кишень» платників податків.

І знову питання:  хто відремонтує? Керівництво КП «Розділжитлосервіс»? Орган місцевого самоврядування,  який замовив таку послугу і не провірив якість? Чи таки  організація – виконавець робіт?

* * *

До слова, якщо вже про дороги, то  хочу додати. Усі знаємо, що є на міських дорогах  така собі європейська новинка, т. зв. «лежачий поліцейський», і не просто «горбочок» асфальту, а сучасний, пластиковий, розфабований. Так от,  на дорозі по бульвару Довженка,   неподалік міської поліклініки, на цьому «лежачому поліцейському» зірвано кілька секцій   (це при тому, що вони прикріплені болтами до асфальту).  Як же це потрібно їздити чи що робити, щоб зірвати їх? Якої ж ми європейської цивілізації хочемо?

 Але, без ліричних відступів, новороздільці чекають від міської влади не просто відповіді, а виправлення вказаних помилок.

Схожі повідомлення

Руслан ПАВЛИШИНЕЦЬ. Післяслово

admin3

ДТП в Берездівцях. Чим завершилося?

admin2

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ПО М. НОВИЙ РОЗДІЛ НА 10.12.2022 Р. У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ДЕФІЦИТУ ПОТУЖНОСТІ В ЗАХІДНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ

admin3

Андрій ТЕРЕЩЕНКО: післяслово…

admin2

15 липня підписали меморандум про співпрацю в рамках субрегіону Розділля (Новороздільська, Тростянецька, Жидачівська, Розвадівська та Миколаївська громади), БФ “Спадщина UA” , ТОВ “Палац Розділ”, Департамент архітектури та містобудування, Управління туризму та курортів Львівської ОДА , Стрийська районна державна адміністрація

admin3

Прошу кожного небайдужого підтримати донатом 67-у бригаду 1- го стрілецького батальйону, де служить мій син Назар

admin3