16.5 C
Lviv
21.07.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

Стриянин Святослав Гасюк став віцечемпіоном світу з кікбоксингу в розділі лоу-кік у ваговій категорії до 75 кг!

29 листопада 2023 року

Святослав Гасюк

28-річний Святослав Гасюк зі Стрия здобув срібну нагороду на чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO.

Як йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА, Святослав впевнено пройшов шлях до фіналу, перемігши в 1/8 фіналу представника Мексики (3:0), в чверть-фіналі — Туркменістану (3:0) та в півфіналі — Азербайджану (2:1). Однак у непростому фінальному поєдинку він поступився представнику Туреччини, який став чемпіоном, з рахунком 0:3.

Це не перша відзнака Святослава на міжнародних змаганнях. Його наставник — Андрій Шапошніков. Тренується спортсмен у клубі «Хануман». Він майстер спорту України міжнародного класу. 

«Перемоги Святослава Гасюка на світових змаганнях – це не лише його тріумф, але й велике натхнення для молоді громади. Вони доводять, що визнання та успіх можуть стати реальністю для тих, хто наполегливо працює і вірить у свої сили, незалежно від того, чи ти зростаєш в обласному центрі чи в менших громадах», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хімʼяк. 

Зауважимо, змагання відбувалися у Португалії з 17 по 26 листопада. Їх учасниками стали 1670 кікбоксерів з 70 країн світу.

Схожі повідомлення

Нетверезий водій під Львовом влетів у фуру

admin2

На Львівщині 7-річна дитина “підхопила” правець

admin2

У Львові відкрили новий торговий центр Fabrik: з надійним укриттям і офісними приміщеннями

admin2

Грошова допомога ветеранам до Дня Незалежності

admin3

До уваги призовників віком від 18 до 27 років!

admin3

Новороздільський професійний ліцей – престижно і фахово

admin2