16.5 C
Lviv
17.06.2024
Стрийщина

Стрийське підприємство “ТзДВ “Стрий Авто” планує випускати електромобілі і не тільки

Електричні вантажівки, автотранспортні засоби, радіатори і котли центрального опалення, духові шафи, печі, устаткування для сільського та лісового господарства — і це далеко не повний перелік спеціалізацій підприємства ТзДВ «Стрий Авто» – із неприхованим оптимізмом повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова Стрийської РДА Богдан ЯНКО.

Із Володимиром Шведом Shved Volodymyr відвідали «Стрий Авто» та поспілкувалися із заступником керівника підприємства Петром Шведом. Пан Петро розповів про амбітні плани компанії та про діяльність підприємства,

Нещодавно підприємство представило електричну вантажівку із робочою назвою «Карпати». Вантажівка має 1,5 тонни повної ваги та 700 кг навантаження.

Швидкість електромобіля досягає 70 км/год. Запас ходу (поки що) складає 100-110 км/год. Дальність поїздки на одному заряді акумулятора становить від 120 до 178 км.

У виробництві електровантажівки задіяно 75% комплектуючих українського виробництва. Автіака вже сертифікована та допущена на дороги загального користування, хоча перебуває ще на етапі випробувань. На сьогодні компанія активно шукає інвесторів та має в планах досягнути серійного виробництва.

Із Володимиром Шведом оглянули цехи, де працюють працівники, та ознайомились із етапами виробництва радіаторів та котлів центрального опалення.

Вручив Подяку Петру Шведу та висловив слова вдячності керівництву та працівникам компанії за особливий внесок у соціально-економічний розвиток району.

“Нагадаю, «Стрий Авто» займається випуском міських та приміських автобусів «Карпати» та ремонтом автотранспортних засобів та іншою діяльністю”,- підкреслив очільник Стрийської РДА.

Схожі повідомлення

Сміттєві махінації на понад 2 млн грн: на заволодінні бюджетними коштами викрито організовану злочинну групу з числа керівників фірм, які займалися вивезенням відходів

admin3

На Львівщині зросла кількість госпіталізованих з Covid-19: гряде нова хвиля?

admin2

У Верині пожежники врятували житловий будинок

admin2

Підприємство з Пісочної – послуги широкого спектру і найвищої якості!

admin2

Хлопчика у комі зі Славська вертоліт доставив до львівської лікарні

admin2

Львівщина – “червона зона”. Рішення Державної комісії ТЕБ і НС

admin2

Залишити коментар