16.5 C
Lviv
28.05.2024
Новороздільська ОТГ

“Хрест Свободи” – нагорода воїну-земляку!

У День захисників і захисниць України високу нагороду отримав ще один наш воїн-земляк – мешканець с. Тужанівці Ігор Беланович.

Медаль від Блаженнішого Митрополита Епіфанія “Хрест Свободи ” за сприянням владики-капелана Херсонського і Каховського, який вручив відважному воїну Назар Чопак.

Ігор Беланович захищав Україну від ворога на передових рубежах, а після важкого поранення (втрати ноги) лікувався у госпіталі в Дніпрі, тепер проходить реабілітацію в Трускавці.

У госпіталі в Дніпрі раненого воїна-земляка постійно навідував отець Василь Колодій, який служить в Дніпрі, якому Ігор висловив також вдячність за жертовність і за щиру підтримку.

Ігор Беланович, воїн 77 десантно-штурмової бригади, під час виконання бойового завдання під Бахмутом 2 липня ц. р., підірвавшись на міні, отримав серйозні поранення і втратив ногу. Попереду його чекає дороговартісне лікування і реабілітація.

Номер карти мами Ігора –

4149609016988299 Беланович Марія

Це найменше, що ми можемо зробити для молодого хлопця, який все зробив, щоб наші ночі пройшли в теплих ліжках

Схожі повідомлення

 «Андрій був цікавою, багатогранною особистістю. До того ж, він мав виразну проукраїнську позицію…»

admin3

“Барви” відзначили уродини рідного міста

admin2

         ПОВІДОМЛЕННЯ

admin3

“СКІФ” – чемпіон України!!!

admin2

Скільки разів потрібно набирати номер «газової контори», щоб звідти відгукнулися на дзвінок і надали консультацію?

admin3

Як один новорозділець кавказької зовнішності   «ставив на місце» усіх, хто йому зробив зауваження, що він припаркував «буса» на пластмасовій водостічній трубі біля магазину

admin3

Залишити коментар