16.5 C
Lviv
02.03.2024
Україна

Практичні мотокультиватори і в чому перевага порівняно з іншою мототехнікою

Використання мототехніки для городу, поля чи саду завжди має певні обмеження – у часі та вартості. Можливо і хотілось би придбати дуже потужну тракторну техніку із купою новацій в керуванні та можливості економити пальне, але не завжди вистачає ресурсів. Проте можна знайти компроміс, між потужністю, швидкістю обробітку і можливостями.

У цьому випадку треба визначитись, яку саме техніку необхідно купити на сайті онлайн-маркету “Трактор Маркет”. Якщо ж рішення вже ухвалене на користь потужної, але оптимальної за вартістю техніки, можна придбати якісні мототрактори у Львові з гарантією в онлайн-маркеті “Трактор Маркет”. Але є й інші варіанти оптимізувати витрати та досягти необхідного результату – обрати як основний інструмент обробітку землі мотокультиватор. Компактний, легкий, але достатньо потужний для ефективної роботи за певних умов. Саме таким і є мотокультиватор для сільськогосподарських робіт.

Мотокультиватор: три основні переваги

Мотокультиватор розрахований насамперед для обробки ґрунту на городі, в садку, на незначних ділянках землі в полі. Більше про асортимент, властивості конкретних моделей популярних мотокультиваторів можна прочитати на сторінці https://www.tractormarket.com.ua/motokul-tyvatory/.

У цього різновиду мототехніки вирізняють три основні переваги:

  • мотокультиватор значно менший за розмірами і може без проблем обробляти дуже маленькі або звужені ділянки землі, наприклад на межі чи на присадибній ділянці;
  • простіша конструкція і менша вага дає перевагу у використанні – менше палива, менше обов’язкових дій для технічного обслуговування, може працювати на легких ґрунтах, де не створить більше ніж потрібне, ущільнення ґрунту;
  • просте управління, що дозволяє застосовувати його без надмірних фізичних зусиль навіть на складних ділянках із щільним трав’янистим покривом.

Особливості використання і обмеження мотокультиваторів

Водночас у цих простих, зручних і надійних систем для обробки землі є і свої обмеження. Зокрема мотокультиватор має у стандартному комплекті меншу кількість навісного обладнання, адже розрахований на меншу потужність і меншу універсальність у використанні. Такий підхід до комплектування та проєктування конструкції дозволяє зменшити загальні витрати на виробництво і обслуговування. Для невеликого господарства один або декілька культиваторів можуть стати основним засобом для механічного обробітку землі.

Для використання мотокультиватора потрібно значно менше палива, мастила, що використовуються для двигуна і інших елементів. Таким чином собівартість використання мотокультиватора буде оптимальною за умов застосування із середньою інтенсивністю, а також для невеликих площ і присадибних ділянок.

Схожі повідомлення

Працівники прикордонної та митної служб із двома спільниками організували схему незаконного переміщення осіб за кордон. Відкрито кримінальні провадження

admin3

Які імена обирали для дітей на Львівщині у 2022 році

admin4

Біля Тернополя пасажирський потяг зійшов з рейок

admin2

Футерування барабанів стрічкових конвеєрів

admin

8 тисяч доларів США – і “ухилянт” за кордоном: на такій схемі заробляла зловмисниця з Львівщини. Правоохоронці викрили “бізнесвумен”

admin3

Принцу Чарльзу подарували українську марку з російським кораблем. ФОТО

admin3

Залишити коментар