16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

Невимовний біль, невимовні страждання…Сьогодні рідні полеглого у бою з кацапами воїна Володимира САДОВОГО і новороздільська громада у скорботі зустріли кортеж із тілом Героя і, так само в смутку, молилися за упокій його душі на Чині парастасу

Ще трішки вечірніх годин і темна ніч відділяють нас від Чину похорону, який відбудеться завтра о 12.00 год. у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.

Ще море сліз проллють матінка Лицаря пані Ольга і донечки Аня, учениця 11 класу ЗЗСО №3 імені Андрія Гергерта, та Христина, і рідні та близькі покійного.

У ці скорботні години згадуватимуть світлої пам”яті Володимира його однокласники, до слова, випускника також третьої школи, та його вчителі .

Згадуватимуть друзі і ті українські заробітчани в Польщі, з якими він працював, але в перші дні кацапської агресії в лютому 2022 року покинув сусідню дружню державу, аби добровольцем піти в ЗСУ і боронити Вітчизну від держави – вбивці, споконвічної україноненависниці росії.

Згадуватимуть сусіди із першого під”їзду будинку навпроти колишнього будинку побуту “Силует” по вул. Яворницького.

Згадуватиме влада новороздільської громади – і власною присуністю очільників, і поминальними словами біля Алеї Героїв.

Згадають побратими по зброї, які вже поклялися люто помститися рашистам за смерть відважного воїна Володимира.

Згадуватимуть і ті, хто навіть не знав Володимира Садового, але, дізнавшись сьогодні про його загибель на Донеччині, подумки віддав йому шану тихою молитвою.

Згадає традиційним християнським ритуалом священництво новороздільських церков.

Згадають усі – і сьогодні, і завтра, у день Чину похорону Героя…

Схожі повідомлення

Поточні ремонти “Нафтогаз Тепло”

admin2

Гранки-Кути і “Еко Пром Груп” – протистояння триває

admin2

Нові смітники – на вулицях міста

admin2

Відкриття новорічної ялинки відбулося цікаво і феєрично. Навіть «Баба Яга» не завадила гарному настрою присутніх. А ще – наша ялинка бере участь у конкурсі «Найкраща ялинка Львівщини -2022»

admin3

Дитячі мрії … в інтерпретації Галини Приріз

admin2

В Гуманітарний центр Нового Роздолу з волонтерською місією завітали представник Італійської асоціації вчителів історії Marco Tibaldini із колегою з України, новороздільською освітянкою Іриною Костюк

admin3

Залишити коментар