16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Райони Львівщини отримали системи супутникового зв’язку «Starlink»

02 лютого 2023 року.

1 лютого Львівська ОВА передала керівникам семи районних військових адміністрацій Львівщини системи супутникового зв’язку «Starlink». Вони слугуватимуть потужним засобом для підтримання зв’язку у «Пунктах Незламності», які розгорнули за ініціативи Президента України.Їх використовуватимуть для підтримання зв’язку в «Пунктах Незламності», що облаштували в кожному районі області.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА з посиланням на інформацію Управління з питань цифрового розвитку

Міністерство цифрової трансформації розпочало передачу терміналів супутникового зв’язку «Starlink» у ці пункти, аби навіть попри тривалі відключення електроенергії, люди змогли залишатись на зв’язку з найріднішими.

У розрізі районів обладнання «Starlink» отримали:

  • Львівська РВА – 12 терміналів
  • Дрогобицька РВА – 5 терміналів
  • Золочівська РВА – 5 терміналів
  • Самбірська РВА – 5 терміналів
  • Стрийська РВА – 8 терміналів
  • Червоноградська РВА – 5 терміналів
  • Яворівська РВА – 5 терміналів

Загалом райони Львівської області отримали 45 систем «Starlink», які передадуть у громади, на теренах яких облаштували пункти обігріву або ж «Пункти Незламності». До слова, таких пунктів на Львівщині налічують 324.

Схожі повідомлення

«Львівська обласна рада залишила свої лікарні мерзнути», – Андрій Годик

admin3

Люди Свободи

admin3

Сучасні підходи до управління персоналом: розгляд різних правових моделей в компаніях

admin

Лікування пародонтиту – Медичний центр Oculus

admin

“Акулячі історії”: не можна дегуманізувати тих, хто від початку є поза людським

admin3

Ендопротезування суглобів: показання та протипоказання

admin