16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Зоряний олімп-2024. Феєрія знимок

28 травня зал МБК “Молодість” замайорів вишиванками і усмішками осітянської спільноти. На свято обдарованих дітей Новороздільської громади зібралися переможці і призери численних учнівських олімпіад з базових дисциплін, обласних митсецьких фестивалів, конкурсів позашкілля і спортивних змагань – начальник відділу освіти Галина Панчишин вручала дипломи і грамоти з напутніми словами вдячності та нових досягнень. До речі, до кожної подяки долучався сертифікат з грошовою нагородою як мотивація до наступних звершень.

Міський голова Ярина Яценко натомість нагороджувала педагогів, наставників, завдяки старанням яких їх вихованці досягли перемог. Вітали і досвідчених педагогів, які виховали не одне покоління новороздільців, і молодих вчителів, котрі обрали фах до душі.

Шукайте знайомі обличчя у своєрідному фотозвіті. Дуже приємно бачити так багато юних дарувань, які вміють ставити цілі і досягати їх, дуже часто переможці отримували по кілька нагород – у різних номінаціях, що підтверджує різносторонність талантів.

А прізвища і конкурси будть названі у “Віснику Розділля”.

Схожі повідомлення

Футбольний товариський матч між ФК “Новий Розділ” та КСК “Берездівці” відбудеться 2 квітня о 14:00 на стадіоні “Галичина” м. Новий Розділ

admin3

8 червня на території Новороздільської ТГ (Станковецька с.р.), Жидачівської ТГ та Добромильської ТГ відбудеться земельний аукціон

admin3

Про тимчасове періодичне вимкнення електопостачання 21 жовтня 2023 року: інформує ТОВ “Нафтогаз Тепло”

admin3

Середа, 16 серпня – сімейний фестиваль у Новому Роздолі

admin2

Осу! Новороздільські каратеки – на п’єдесталі Всеукраїнського турніру

admin2

Вифлеємський Вогонь Миру запалав у Новороздільській міській бібліотеці

admin2

Залишити коментар