16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Спростування  інформації «Смертельний вчинок», вміщеної 11 вересня 2023 року на ФБ-сторінці газети «Вісник Розділля»

Почну з того, що сьогодні разом з усім містом  зустрічав побіля Алеї Героїв кортеж із тілом полеглого у бою з кацапськими нелюдами військовослужбовця, випускника ЗЗСО №3, працівника підприємства «Хліб Трейд» 36-річного Івана Николина.

В редакцію повернувся геть виснаженим і пригніченим, адже віддавна добре знаю сім’ю Кулявичів, їхню донечку Христю, а коли вона вийшла заміж за Івана, познайомився також  і з цим стриманим і виваженим молодим хлопцем.

І поки збирався з думками, щоб написати у Фейсбуці повідомлення про  сумні миті зустрічі рідних, близьких, друзів, співпрацівників, сотень містян, які прийшли віддати данину шани і поваги  воїну – земляку Івану Николину, автоматично переглянув на «вісникроздільській»  сторінці реакцію користувачів на інформацію працівника редакції під заголовком «Смертельний вчинок», вміщену сьогодні вранці. Зізнаюся, вкрай обурливу щодо змісту цього допису  Що й казати, неприємний момент – отримати такі докори на адресу  редакції. Тож почав, як кажуть, розплутувати цей «клубок».

 З’ясовуючи, що й до чого, дізнався, що молодий чоловік, 1992 р.н., про якого у зазначеній  вище  інформації не вказано навіть  початкових ініціалів його імені та прізвища, а повідомлено, що він  викинувся  з балкону квартири по вул. Л. Українки, це патріотично налаштований представник молодої генерації, до речі, випускник    Новороздільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені Андрія Гергерта, Віктор ІГНАТОВЕЦЬ,  активний учасник російсько – української війни, який у боях з рашистами отримав поранення (батько його бойового побратима пан Ігор повідомив, що це було декілька   контузій, а такі травми мають тривалі і непередбачувані наслідки). А  інший співрозмовник, який попрохав не називати його прізвища, додав, що, мовляв,  як редактор  я добре знаю   дядька Віктора – відважного захисника України, починаючи з 2014 року, нагородженого чисельними відзнаками за бойову звитягу , Миколу Нєдєльського на псевдо «Дядя Коля», про якого у «Віснику Розділля» було надруковано низку публікацій.

Власне, наведені вище  нові дані про  31 – річного  новороздільця Віктора Ігнатовця, який відійшов у вічність у неділю, 10 вересня (обставини інциденту з’ясовують працівники слідчого відділення поліції №2 м. Миколаїв Стрийського районного  управління НП України у Львівській області), змушують мене як редактора визнати, що вказану інформацію  «Смертельний вчинок» слід вважати у значній мірі необ’єктивною, поспіхом підготовленою, такою, що  ображає почутті сім’ї, родини та близьких покійного.

Тому прошу вважати цей текст Спростуванням. Принагідно, редакція висловлює глибокі співчуття матері, рідним та близьким Віктора ІГНАТОВЦЯ. Світла йому пам’ять!

З повагою – Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Призери внутрішнього турніру “Кубок Розділля”

admin3

У с. Горішнє внаслідок пожежі у власному будинку загинув 90-річний чоловік

admin3

Ще один  візит новороздільських дітей у міське відділенні поліції: ще один корисний урок малятам про  багатогранну діяльність поліцейських

admin3

Новороздільський РАЦС – реорганізація не змінить умов та графіку роботи

admin2

На ювілей – благодійний ярмарок

admin2

У Берездівцях на озері врятували чоловіка

admin2

Залишити коментар