16.5 C
Lviv
03.08.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

Звернення спільноти “Ми разом” до небайдужих новороздільців: допоможіть плести маскувальні сітки, які вкрай необхідні нашим захисникам на фронтах!

Слава Україні!!!

Новороздільська волонтерська організація ” Ми разом” просить про допомогу усіх небайдужих людей, готових допомогти нашим захисникам тут, в тилу.

А точніше, ми просимо приходити допомагати виготовляти захисні маскувальні сітки, які ВКРАЙ необхідні на сьогоднішній день там, де найгарячіші бої за нашу свободу (Херсонський, Запорізький, Донецький напрямки).

Ми отримуємо величезні замовлення від військових , які просто фізично не в силі виконувати в повному обсязі, тому що робота кропітка, а метраж величезний.

Звертаємось в першу чергу до друзів освітян, медиків, всіх хто хоче наблизити своєю працею нашу перемогу.

Не чекайте, що хтось, а не ви допоможе захисникам, бодай дві три години знаходьте, щоб попрацювати на перемогу. Тил повинен працювати на фронт ,бо інакше завтра фронт буде тут в тилу.

Артіль працює з ранку до вечора ( почергово приходять дівчата), але нас залишилось дуже мало. Ми працюємо на території міської лікарні, в приміщенні колишньої пральні.

Приходьте допомогати!!!

Не будьте байдужі!!!

Ви допоможете зберегти життя нашим захисникам!!!

Разом до Перемоги! Репост вітається!!!

Людмила ГРИЦА – МАРЛЯН

Схожі повідомлення

Новороздільська громада вшанувала світлу пам”ять невинно убієнних Голодоморами мільйонів українців

admin3

Новороздільська громада зустріла кортеж з тілом вбитого воїна Володимира Гащина. Парастас і чин похорону відбувся у церкві Архистратига Михаїла у с. Верин

admin3

Відбулася 70 сесія міської ради: депутати плідно попрацювали

admin3

Генератори для дитячого садочку і клубок добрих справ роздільського «жіночого батальйону»

admin2

Хто загубив

admin3

Новороздільський Маестро з яскравим неповторним стилем – таким він залишиться в пам’яті

admin2