16.5 C
Lviv
26.02.2024
Новороздільська ОТГ

У товариському матчі на виїзді ФК “Новий Розділ” переміг ФК “Темп” з рахунком 3:2!

10 серпня у с. Зубра відбувся товариський матч з ФК «Темп» (Бібрка/Відники). Нагадую, що суперник є кoмандою премʼєр – ліги Львівщини, йдеться у повідомленні на ФБ-сторінці “ФК “Новий Розділ”

У кінці першого тайму перший гол забиває Ігор Острувка – 0:1, після перерви Ігор реалізовує пенальті – 0:2 і третій гол забиває Юра Куриляк – 0:3.

І вже у другій половині другого тайму суперник забиває у наші ворота два голи і гра завершується з рахунком 2:3 на користь ФК «Новий Розділ».

Дякуємо ЗСУ, що змогли провести матч під мирним небом ????